Goście Horeca Radio – Marek Polakiewicz (podcast)

0
1072
W kolejnym odcinku cyklu audycji pt. „Goście Horeca Radio” Marek Polakiewicz, menedżer hotelarstwa z wieloletnim doświadczeniem, opowie między innymi o swojej bogatej karierze zawodowej oraz odniesie się do bieżących problemów, z którymi zmaga się branża.

Marek Polakiewicz jest związany z branżą turystyczno-hotelarską od 1973 roku. W tym czasie pracował w wielu obiektach i regionach Polski, m.in. w Bieszczadach, Karpaczu, Warszawie, Szczawnie Zdroju, czy Poznaniu. Zdobytym doświadczeniem dzielił się z młodszym pokoleniem hotelarzy zarówno jako wykładowca, jak i prelegent podczas branżowych konferencji.

Polakiewicz jest również autorem szeregu publikacji dotyczących turystyki i hotelarstwa. W latach 2007-2010 był członkiem kolegium redakcyjnego międzynarodowej (szwajcarsko-austriackiej) encyklopedii biograficznej „WHO is WHO”. Obecnie związany jest z fundacjami edukacyjnymi.

W tym miesiącu Marek Polakiewicz uczestniczył w audycji z cyklu „Goście Horeca Radio”, w której opowiedział o swojej wieloletniej karierze i najbardziej nurtujących go kwestiach w branży hotelarskiej.

„Wszyscy hotelarze powinni sobie uświadomić jedną rzecz, zwłaszcza młode pokolenie – mianownik jest wspólny: najważniejszy jest gość, jakość usług i podeście personelu do obsługi gościa. To się nigdy nie zmieni, niezależnie od ustroju, jaki będzie panował. Technologia jest tylko uzupełnieniem i następnym etapem rozwoju branży hotelarskiej.”

Marek Polakiewicz

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.