Hotel Afrodyta uhonorowany certyfikatem jakości TripAdvisor 2018

0
1000
Prestiżowa nagroda amerykańskiego agregatora opinii o przedsiębiorstwach turystycznych została przyznana już po raz ósmy. Dostają ją wyłącznie te hotele SPA, które przez okres roku otrzymały najbardziej pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. W 2018 zaszczyt ten przypadł czterogwiazdkowemu Hotelowi Afrodyta z podwarszawskich Radziejowic.

Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej rok.

„TripAdvisor z radością ogłasza listę zdobywców certyfikatu jakości 2018 będącego wyrazami uznania dla firm, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych. Ta nagroda to nasz sposób na publiczne wyróżnienie firm, które aktywnie przyciągają uwagę klientów i wyciągają wnioski z ich opinii, aby pomóc podróżnym znaleźć oraz bez obaw zarezerwować wymarzoną podróż” – deklaruje Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor.

„Jesteśmy dumni z tego, że pobyty biznesowe, jak i indywidualne zostają wysoko oceniane przez Gości. Dla nas najważniejsze jest, aby pobyt w hotelu zachęcał do powrotu i aby atmosfera, którą tworzymy przyczyniała się do postrzegania nas jako świetnego hotelu SPA pod Warszawą” – skomentował Dyrektor Hotelu Afrodyta, Maciej Straus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.