Hotel Afrodyta uhonorowany certyfikatem jakości TripAdvisor 2018

0
333
Prestiżowa nagroda amerykańskiego agregatora opinii o przedsiębiorstwach turystycznych została przyznana już po raz ósmy. Dostają ją wyłącznie te hotele SPA, które przez okres roku otrzymały najbardziej pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. W 2018 zaszczyt ten przypadł czterogwiazdkowemu Hotelowi Afrodyta z podwarszawskich Radziejowic.

Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej rok.

„TripAdvisor z radością ogłasza listę zdobywców certyfikatu jakości 2018 będącego wyrazami uznania dla firm, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych. Ta nagroda to nasz sposób na publiczne wyróżnienie firm, które aktywnie przyciągają uwagę klientów i wyciągają wnioski z ich opinii, aby pomóc podróżnym znaleźć oraz bez obaw zarezerwować wymarzoną podróż” – deklaruje Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor.

Reklama

„Jesteśmy dumni z tego, że pobyty biznesowe, jak i indywidualne zostają wysoko oceniane przez Gości. Dla nas najważniejsze jest, aby pobyt w hotelu zachęcał do powrotu i aby atmosfera, którą tworzymy przyczyniała się do postrzegania nas jako świetnego hotelu SPA pod Warszawą” – skomentował Dyrektor Hotelu Afrodyta, Maciej Straus.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.