MEETINGS MEAN BUSINESS zaprasza na GLOBAL MEETINGS INDUSTRY DAY 2021

0
784

WASZYNGTON – Ambasadorzy Meetings Mean Business Coalition (MMBC) wydali następujące oświadczenie z okazji Światowego Dnia Przemysłu Spotkań (GMID), który ma się odbyć w czwartek 8 kwietnia 2021 r .

Obecny krajobraz spotkań i wydarzeń jest jednym z najtrudniejszych w naszej historii. Mimo to profesjonaliści z branży raz za razem stają na wysokości zadania – począwszy od GMID 2020, podczas którego organizatorzy wydarzeń we wszystkich regionach szybko przeszli na wirtualne realizacje; do dzisiaj, gdzie firmy i miejsca docelowe organizują bezpieczne spotkania osobiste i stosują model hybrydowy, jeśli to konieczne. Podążając tą pozytywną trajektorią, mamy nadzieję, że ten sam sukces zobaczymy podczas obchodów GMID w 2021 roku.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie 8 kwietnia we wszystkich środowiskach, silniejsi i bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby zademonstrować niezachwianą wartość naszej branży z liderami biznesu, rządu i mediów. Prezentowanie wartości naszej branży nigdy nie było ważniejsze – szczególnie na poziomie stanowym i lokalnym.

Przewidując, że protokoły organizowania bezpiecznych wydarzeń osobistych mogą nadal się zmieniać i różnić w zależności od lokalizacji, MMBC nalega, aby wszyscy gospodarze wydarzeń GMID nadal opierali swoje decyzje dotyczące planowania na informacjach od lokalnych organów zdrowia publicznego, kontynuując przyjmowanie wydarzeń hybrydowych i wirtualnych zgodnie z zaleceniami. Specjaliści z branży z siedzibą w USA powinni również zapoznać się z narzędziem online do śledzenia ponownego otwarcia MMBC – regularnie aktualizowanym o najnowsze wymagania dotyczące poszczególnych stanów.

Wreszcie, z przyjemnością przedstawiamy temat GMID 2021 Meet Safe, uzupełniony o uruchomienie Meetafe.travel – platformy stworzonej we współpracy z Simpleview w celu zaprezentowania wielu bezpiecznych spotkań i wydarzeń odbywających się w całych Stanach Zjednoczonych. witaj i zachęcaj wszystkich profesjonalistów z branży do przedstawiania swoich historii w nadchodzących dniach i miesiącach.

– Po raz kolejny organizujemy GMID 2021 również w Polsce. Bardzo się cieszę na nadchodzące wydarzenie, a jego hasło „Meet Safe” będzie nam również przyświecało przy organizacji spotkania branży spotkań już 8 kwietnia nad Wisłą. Z tego miejsca serdecznie zapraszam i pamiętajcie, aby podobnie jak w przypadku GMID 2020 śledzić i odwiedzać meetingmeanbusiness.com, aby uzyskać informacje na temat szczegółów dla gospodarzy wydarzeń, szczegółów rejestracji i dodatkowych narzędzi dla rzeczników branży w związku z COVID-19, a także skonsultujcie się z Centers for Disease Control and Prevention (CDC), World Health Organization (WHO) i Events Industry Council (EIC) w celu uzyskania najlepszych praktyk. Do zobaczenia i w nadchodzącym roku życzę wielu spotkań – podsumowuje dr Krzysztof Celuch, Ambasador Meetings Mean Business Coalition, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu / Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie.

O Meetings Mean Business

Meetings Mean Business to koalicja branżowa, która ma na celu zaprezentowanie niezaprzeczalnej wartości, jaką spotkania biznesowe, targi, podróże motywacyjne, wystawy, konferencje i konwencje przynoszą ludziom, firmom i społecznościom. Poprzez gromadzenie zwolenników przemysłu, współpracę z interesariuszami, prowadzenie oryginalnych badań, angażowanie się w zewnętrzne głosy i nie tylko, koalicja łączy branżę, aby podkreślić jej znaczenie. Zrzeszająca ponad 60 członków koalicja jednoczy przemysł spotkań jednym silnym i potężnym głosem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową meetingmeanbusiness.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.