Forum Humanum Mazurkas z nominacją na MP Power Awards 2017

0
1067
Idea mecenatu nad sztuką, jaka od ponad 5 lat z powodzeniem wcielana jest w życie w MCC Mazurkas za sprawą projektu Forum Humanum Mazurkas, zyskała także uznanie w oczach przedstawicieli branży eventowej, czego dowodem nominacja do nagrody MP Power Awards 2017 w kategorii „CSR w branży eventowej”.

Działania pro kulturalne podejmowane przez kierownictwo MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel mają pomóc wzbudzić potrzebę kontaktu ze sztuką nie tylko w galeriach, muzeach czy salach koncertowych, ale także w codziennej przestrzeni świata biznesu. W tym celu przed sześcioma laty powołano do życia projekt Forum Humanum Mazurkas – realizowany pro publico bono cykl spotkań kulturalno-artystycznych, w których zazwyczaj partycypuje ponad 700-osobowa publiczność.

Meeting Planner Power Awards to prestiżowy konkurs poświęcony branży eventowej. Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach trafiają do organizatorów najlepszych eventów, twórców projektów związanych z event marketingiem, miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz osobistości i ekspertów branży.

Kapituła MP Power Awards 2017, złożona z przedstawicieli korporacji, instytucji, uczelni wyższych oraz MeetingPlanner.pl, nominowała do konkursu jej zdaniem najciekawsze spośród ponad 120 prac zgłoszonych we wszystkich kategoriach. Triumfatorów poznamy podczas finału MP Power Awards® – gali MP Power Night, która odbędzie się 23 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Piątkowe wydarzenie jest także ostatnim akordem Meetings Week Poland 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.