Profitroom ogłosił termin konferencji HMC 2021

0
1044
Fot.: https://www.hotel-marketing.pl/

Hotel Marketing Conference to wydarzenie organizowane przez firmę Profitroom. Po przerwie spowodowanej pandemią wydarzenie powraca do kalendarza 7-8 października. Zobaczcie co zaplanował organizator.

Tegoroczna edycja odbędzie się w innym miejscu niż ostatnio, tj. w hotelu grupy Arche – Cukrownia Żnin. Jest to duży obiekt z bardzo dobrą infrastrukturą eventową. Posiada 310 pokoi i może przyjąć 636 gości. Do dyspozycji jest 11 sal konferencyjnych, a największa ma 1380 mkw.

Jak informuje organizator:
„Przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nowy format. Niezależnie od tego czy będziesz oglądał wydarzenie na żywo, czy przed ekranem komputera otrzymasz prezentacje w najwyższej jakości. Przygotuj się na studyjną jakość prezentacji, które nagramy dla Ciebie wcześniej. 20 minutowe wystąpienia będą omawiane następnie przez specjalistów obecnych na scenie HMC 2021. Będziesz mógł włączyć się w dyskusję w każdym momencie.”

Reklama

Jak widzimy wydarzenie będzie hybrydowe, zatem uczestnicy mogą wybrać czy przyjadą na konferencję osobiście, czy też wolą oglądać wydarzenie na swoim komputerze czy też dużym ekranie we własnej sali konferencyjnej.

Wśród prelegentów znalazły się m.in. takie nazwiska jak Mateusz Kusznierewicz, Joanna Kulesza, Henryk Mruk, Magdalena Urbaniak, Waldemar Antonowicz, Aleksandra Kurzawa czy Paweł Cichocki. Program oraz dodatkowe informacje, a przede wszystkim możliwość wykupienia biletu wstępu znajdziecie na stronie www.hotel-marketing.pl

Redakcja Horeca Business Club objęła patronatem to wydarzenie, zatem będziemy na bieżąco informowali Was o wszystkich zmianach i atrakcjach. Spodziewajcie się również nas na miejscu, gdzie będziemy wspólnie z Wami tworzyć relację z tego wydarzenia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!