U podnóża Czantorii powstają luksusowe apartamenty

0
1665
W jednym z najpopularniejszych polskich kurortów rekreacyjno-leczniczych trwa budowa luksusowego obiektu o standardzie pięciogwiazdkowym, który zastąpi dawny ośrodek wypoczynkowy o tej samej nazwie – Relax. Do nabycia jest 47 apartamentów o powierzchni od 24 do 75 m2. Ekskluzywne lokale inwestycyjne znajdują się w Beskidzie Śląskim, w jednym z najwyższych miejsc w Ustroniu, skąd rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama na miasto oraz górę Czantorię.

Zakończenie I etapu budowy planowane jest na październik przyszłego roku, zaś II etap – obejmujący wykończenie 20 apartamentów – sfinalizowany zostanie w czerwcu 2020. Na terenie inwestycji dostępne będą m.in. kryty basen z zastosowaniem nowoczesnych technologii oczyszczania wody, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, luksusowe SPA, gabinety masażu i odnowy biologicznej, fitness oraz wyposażona sala zabaw dla dzieci.

 

Konstrukcja obiektu nawiązuje do architektury kaskadowej. Nowoczesna bryła z wieloma przeszkleniami oraz tarasami stanowi idealne połączenie nowoczesności i komfortu. Bezsprzecznym atutem nieruchomości jest też oczywiście położenie w bezpośredniej bliskości natury. Z szerokich okien apartamentów roztacza się imponujący widok na najwyższe wzniesienie Pasma Czantorii w Beskidzie Śląskim.

 

Inwestorem jest Anna Flasza – Prezes Zarządu Maan Development Sp. z o.o. i współwłaścicielka hotelu Mazowsze Medi SPA. Zapewniony najem to tylko jeden z wielu atutów inwestycji. Gwarantowany zysk w skali roku od ceny zakupionego apartamentu wynosi 6%. Nabywca otrzyma także zwrot podatku VAT w wysokości 23%.

„Znalazłam magiczne miejsce w jednym z najwyższych miejsc w Ustroniu Jaszowcu – oazę spokoju i ciszy. Budując tam apartamenty „Relax” chcę stworzyć przestrzeń, w której każdy poczuje się dobrze. Oddając kompleks w ręce Gości – Klientów gwarantuję wysoki standard i solidne wykończenie. Zadbam o najwyższą jakość i o każdy szczegół” – zapowiada Anna Flasza.

Na ten moment sprzedanych zostało już ok. 30% apartamentów. Jak podkreślają przedstawiciele spółki, inwestycja jest przygotowywana z myślą o nabywcach, którzy zamierzają nie tylko mieszkać albo czasowo rezydować w apartamencie, ale również przeznaczyć go na wynajem, a więc czerpać z takiego lokum profity.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej spółki Maan Development oraz pod numerem telefonu 577 847 000.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.