Hotel Afrodyta wyszkoli fachowy personel. List Intencyjny już podpisany!

0
1433
W poniedziałek 19 marca 2018 roku w Hotelu Afrodyta**** Business & SPA nastąpiło uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego dotyczącego nawiązania współpracy pomiędzy Powiatem Żyrardowskim, Zespołem Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach oraz hotelem w zakresie wprowadzenia nowoczesnych form kształcenia w Technikum Hotelarskim. Do tej pory podobne inicjatywy nie cieszyły się w branży zbyt dużą popularnością, mimo że dla każdej ze stron taka korelacja niesie liczne korzyści.

Na mocy porozumienia pracownicy czterogwiazdkowego obiektu w Radziejowicach będą dzielić się swoją kilkunastoletnią wiedzą praktyczną i doświadczeniem w branży z młodymi adeptami hotelarstwa.

„Myślę, że korzyści są obopólne – nie tylko nasz hotel będzie czerpał z tej współpracy. Chcemy, aby w przyszłości w naszym obiekcie pracował odpowiednio przygotowany personel. Przez czas tych praktyk młodzież może natomiast zobaczyć, zaznajomić się i ewentualnie związać z miejscem, w którym być może chcieliby pracować” – powiedział Waldemar Pierzchała, właściciel Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Podczas przemówień wielokrotnie akcentowano wyjątkową, niemalże rodzinną atmosferę panującą w radziejowickim hotelu i wyróżniającą go spośród pozostałych obiektów tej klasy.

„Nadrzędnym celem jest to, żeby zespół, który jest zatrudniony w naszym hotelu rozumiał, że robimy coś więcej niż tylko realizowanie wyników finansowych. Efektem tej współpracy ma być przeszkolona młodzież, która będzie chętna do współpracy nie tylko z nami, ale być może inaczej spojrzy na całą branżę, jeżeli dostanie dobre wzorce i zobaczy, że można pracować w jednym hotelu po kilkanaście lat” – mówi Maciej Straus, Dyrektor Hotelu Afrodyta

To kolejny element, w którym Hotel Afrodyta chce wyznaczać trendy. Wszechobecność w mediach społecznościowych, partnerskie relacje pomiędzy pracownikami, a teraz także wzmacnianie lokalnego rynku pracy. W tym przypadku hotelarstwo to nie tylko biznes, ale przede wszystkim pasja i poczucie misji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.