Finałowy warsztat z cyklu MPEC 2019

0
835

MPI Poland Chapter zaprasza na szkolenie „Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera”! Warsztat wieńczący II edycję rocznego cyklu edukacyjnego realizowanego w ramach projektu Meeting Professional Excellence Classes odbędzie się 3 września 2019 roku w Poznań Congress Center. Tajniki schematów przed uczestnikami odkryje dr Tomasz Drożdż.

Każdego dnia, wykonując swoją pracę zawodową, ale także w życiu prywatnym, jesteśmy narażeni na wiele czynników będących silnym źródłem stresu i niepożądanych emocji. Odpowiedzialność organizacyjna i moralna, której się od nas oczekuje i nadmierne obciążenie wykonywanymi zadaniami jest częścią składową działalności w branży MICE. Konieczność podejmowania ryzykownych decyzji, czy chociażby praca w nietypowym wymiarze godzin i częste bycie mobilnym to kolejne czynniki, które stale nas obciążają. Próbując sprostać wysokim wymaganiom, w konsekwencji nieustannie pracujemy w napięciu.

Podczas warsztatu o komunikacji i emocjach postaramy się znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Odpowiemy na pytania: jak skutecznie komunikować się z naszymi współpracownikami, partnerami i dostawcami, kiedy pojawia się sprzeczność potrzeb, interesów, nierówny dostęp do zasobów, nieznajomość wzajemnych oczekiwań czy zwykłe różnice osobowościowe. Nauczymy się, jak nie reagować złością i zapobiec rozwijaniu się sytuacji konfliktowych oraz wybrać odpowiednie formy i sposoby dochodzenia do satysfakcjonującego rozwiązania w trudnych sytuacjach. Zastanowimy się nad możliwościami lepszego panowania nad emocjami i zmianą myślenia, która jest jednym z najskuteczniejszych sposobów pracy ze stresem, pokonywania nieprzyjemnych emocji i tworzenia lepszych relacji z innymi ludźmi.

W trakcie praktycznych zajęć dowiemy się, jakie własne schematy wykorzystujemy i jakie powodują one efekty w komunikacji. Nauczymy się je umiejętnie rozpoznawać w relacjach, identyfikować źródła nieprzyjemnych sytuacji i bardziej świadomie prowadzić efektywny dialog. W końcu zastanowimy się, jak w praktyczny sposób podnieść swoją efektywność osobistą i zawodową zdobywając wiedzę właśnie na temat schematów.

Szkolenie poprowadzi dr Tomasz Drożdż – psycholog, trener, coach PCC (Professional Certified Coach ICF), coach ECPC (Erickson Cerified Professional Coach), coach systemowo-psychodynamiczny P-R-O (Person-Role-Organization), psychoterapeuta poznawczo-behawioralny certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), specjalista psychoterapii uzależnień certyfikowany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), mentor rozwoju osobistego. Absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oprócz wielu certyfikatów, dr Tomasz Drożdż jest rekomendowany i certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Trenerem Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych, posiada tytuł doktora nauk o zdrowiu (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego), jest międzynarodowym Trenerem Zarządzania w zakresie Treningu, Uczenia się i Rozwoju, certyfikowanym przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK we współpracy z Thames Valley University w Londynie oraz Trenerem Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), a także terapeutą Programu Simontona – Simonton Cancer Center.

Z uwagi na fakt, że szkolenia organizowane w ramach projektu Meeting Professional Excellence Classes mają charakter warsztatowy, a ich liczba miejsc jest limitowana, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o wydarzeniu, pełna agenda, cennik oraz link do rejestracji są dostępne na stronie Stowarzyszenia: www.mpiweb.pl, link do rejestracji na szkolenie:

https://mpec2019-09.syskonf.pl/rejestracja

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.