Da Grasso dołączyło do Polskiej Organizacji Franczyzodawców

0
793

Da Grasso, największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, dołączyło do grona firm zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Jak komentuje Magdalena Piróg, Prezes Zarządu Da Grasso – przynależność do POF to dla Da Grasso kolejny krok na drodze umacniania czołowej pozycji marki na rynku usług gastronomicznych oraz możliwość poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży.

Przystąpienie do Polskiej Organizacji Franczyzodawców jest uzależnione od spełnienia wymogów statusowych oraz przestrzegania założeń Europejskiego Kodeksu Etyki Franczyzy. Da Grasso, jako czołowy przedstawiciel franczyzodawców w sektorze gastronomicznym w naszym kraju, stał się naturalnym kandydatem, aby dołączyć do struktur organizacji.

– Członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców to duże wyróżnienie dla naszej sieci. Wytaczanie nowych kierunków rozwoju i wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm, pozwalają na zdobywanie wiedzy i wyciąganie cennych wniosków w zakresie zarządzania i prowadzenia sieci franczyzowej. Jestem przekonana, że będzie to niezwykle owocna współpraca, którą traktujemy jako duże wyróżnienie, ale również jako zobowiązanie i szansę na dalszy rozwój sieci oraz poszczególnych restauracji Da Grasso – komentuje Magdalena Piróg, Prezes Zarządu Da Grasso.

Polska Organizacja Franczyzodawców powstała w 2000 r. Celem działalności organizacji jest kreowanie najlepszych warunków do rozwoju franczyzy w naszym kraju oraz stworzenie platformy do wymiany doświadczeń, między firmami o tym profilu biznesowym. POF aktywnie reprezentuje interesy zrzeszonych firm na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i samorządowym. Polska Organizacja Franczyzodawców należy również do Europejskiej Federacji Franczyzy, Światowej Rady Franczyzy, a w 2021 r. dołączyła do World Franchise Network.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.