Escape room w pokoju hotelowym?

0
1473
Fot. Koszary Arche Hotel

Pokój, w którym śpisz i rozwiązujesz tajemniczą zagadkę sprzed lat! To pokój, w którym podczas pobytu goście mają poczuć dreszczyk emocji taki jak w znanych escape roomach.

Pokój przygotował Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii i jest już dostępny dla gości. Hotel mieści się w dawnej jednostce wojskowej, a więc zagadka związana jest ściśle z historią i klimatem tego miejsca.

Kamil Maciąg, Kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Hotel Arche Puławska Residence i Koszary Arche Hotel
„Escape room przeznaczony jest dla 4 osób i mieszkający w nim goście muszą poznać odpowiedź na pytanie co stało się ze zbiegłymi z pokoju w latach 50-tych żołnierzami istniejącej w tym miejscu jednostki oraz jaką tajemnicę skrywali latami. Nocujący mają dobę na rozwiązanie i mogą podzielić zabawę na dowolną ilość etapów. Pokój wyposażyliśmy w wiele ciekawych zagadek, a charakteru dodały dekoracje zakupione od wojska polskiego w tym siatki maskujące, hełmy, koce, telefony czy skrzynie.

Koszarowy pokój zagadek to kolejny projekt po 'Głębi lasu”, który podkreśla charakter hotelu, który znajduje się w budynku dawnej jednostki wojskowej. Obecnie jesteśmy na etapie projektowania kolejnego konceptu – „Opuszczony Hotel”, w którym zabierzemy grupę do nieczynnego ośrodka by odbić budynek z rąk wroga.”

Więcej informacji o tym oryginalnym pomyśle znajdziecie na stronie hotelu Koszary Arche Hotel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.