Polski Profitroom w rankingu Deloitte Fast 50

0
477
Fot.: Materiały prasowe Profitroom

Profitroom, dostawca technologii rezerwacji dla większości polskich obiektów hotelowych, został wyróżniony tytułem „Company to Watch” w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2023. Konkurs, zorganizowany przez międzynarodową firmę doradczo-audytorską Deloitte, ma na celu identyfikację najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

Firmy ubiegające się o udział musiały spełnić określone kryteria: posiadanie siedziby w Europie Środkowej, status firmy technologicznej z rocznymi przychodami przekraczającymi 100.000 EUR, własność intelektualną lub zastrzeżoną technologię sprzedawaną klientom, oraz strukturę własnościową wykluczającą udziały większościowe zagranicznych inwestorów strategicznych.

W konkursie wzięły udział setki firm, a Profitroom wyróżnił się 98-procentowym wzrostem przychodów w analizowanym okresie. Marcin Dragan, założyciel i CEO Profitroom, podkreślił, że wyróżnienie w tak prestiżowym rankingu jest dla firmy dużym zaszczytem, zwłaszcza w kontekście utrzymania wysokiej dynamiki wzrostu jako dojrzałej firmy. Profitroom obsługuje ponad 3.500 klientów w 45 krajach, a oferowane przez nich systemy rezerwacji zyskują na popularności, zwiększając bezpośrednie rezerwacje i automatyzując procesy marketingowe i sprzedażowe w hotelach.

Dragan zwrócił uwagę na efektywność technologii rozwijanej przez Profitroom w zakresie strategii bezpośrednich rezerwacji, która obniża koszty oraz pomaga budować markę hotelową i lojalność gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.