Spółka Villa Foksal z nową przestrzenią eventową [zdjęcia]

0
1122
Fot.: Materiały prasowe Grupa Karimpol

Firma Villa Foksal, znana na rynku eventowo-cateringowym premium, podpisała umowę na wynajem powierzchni z Grupą Karimpol w budynku Skyliner na warszawskiej Woli. W biurowcu na dwóch najwyższych piętrach 41. i 42. powstanie zupełnie nowa przestrzeń do organizacji wydarzeń o powierzchni 830 mkw. Nowe centrum eventowo-konferencyjne zostanie otwarte we wrześniu 2023 roku.

Nowa przestrzeń będzie stanowić dopełnienie oferty istniejącej oranżerii i ogrodu Villa Foksal przy ulicy Foksal 3/5 w sercu Warszawy. Nowoczesne wnętrza zaprojektowane przez studio architektoniczne MIXD, najnowsze technologie multimedialne, w pełni wyposażona kuchnia oraz wyjątkowa przestrzeń z widokiem na panoramę miasta to tylko niektóre z elementów, które znajdą się w nowym centrum.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszej nowej przestrzeni w budynku Skyliner, którego lokalizacja w biznesowej dzielnicy Warszawy oraz ponadczasowa architektura uzupełnią naszą ofertę przy ul. Foksal. Dzięki temu będziemy w stanie świadczyć komplementarne usługi dla naszych klientów – mówi Paweł Chmielewski, właściciel Villi Foksal. Grupa Karimpol od pierwszego dnia wykazała się profesjonalizmem i pełnym zrozumieniem dla naszej działalności. Takie podejście stało się kluczowym czynnikiem do zainwestowania w ten projekt. Z kolei Sharespace dostarczył nam kompleksowego rozwiązania dla naszych wymagań: wykazał się doskonałą znajomością rynku i płynnie przeprowadził nas przez procesu najmu. Zespół firmy wspierał nas także w planowaniu biznesowym i doradzał w zakresie projektowania wnętrz i wykończenia – dodaje.

Fot.: Materiały prasowe Grupa Karimpol
Fot.: Materiały prasowe Grupa Karimpol
Fot.: Materiały prasowe Grupa Karimpol
Fot.: Materiały prasowe Grupa Karimpol

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.