Elżbieta Lendo wygrała licytację! Na jeden dzień zostanie szefową Mączyńskiego, Strausa, Krzyckiego, Pasenika, Gasińskiej i Webera!

0
1703

Elżbieta Lendo 23 stycznia zaproponowała kwotę 10 099 zł i tym samym wygrała licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz pozostaje ustalić termin, i cała szóstka dowie się, gdzie zostanie zatrudniona na jeden dzień. Będziemy informować o szczegółach na naszym portalu oraz na Facebook’u. Gratulujemy zwycięstwa! A wszystkim licytującym pięknie dziękujemy!

Postanowiliśmy w tym roku rzeczywiście grać jeden dzień dłużej i po Finale WOŚP ruszyliśmy z aukcją. Zwycięzca zatrudni Marcina Mączyńskiego, sekretarza generalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Macieja Strausa, dyrektora hotelu Afrodyta Business & Spa, Rafała Pasenika, trenera w sektorze HoReCa firmy H&R System oraz Rafała Krzyckiego, wydawcę portalu Horeca Business Club oraz Horeca Radio, Annę Gasińską ostatnio zarządzającą dwoma hotelami w Krakowie i Karola Webera zawodowego hotelarza i autora bloga Enjoyyourstay.pl. Całą szóstkę będzie można zaangażować w jednym z działów: housekeeping, recepcja, restauracja, kuchnia, obsługa eventów. Z dnia pracy w zwycięskim obiekcie powstanie obszerna relacja w mediach społecznościowych oraz na portalu Horeca Business Club.

Kilka słów o zwyciężczyni licytacji:

Reklama

Elżbieta Lendo

Prezes Harmony Polish Hotels. Aktualnie zarządza czterema obiektami na przeciwległych końcach Polski. Północ Polski to Willa Port Art & BusinessTermy Warmińskie, a południe to Hotel Paryski Art & Business i Hotel Nosal. W 2016 roku została laureatką Tytułów Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2016 oraz Kosyniera Przedsiębiorczości, a w 2018 została wyróżniona tytułem Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. Poza działalnością biznesową aktywnie angażuje się w działalność kulturalną – jest mecenasem sztuki, organizuje koncerty i wernisaże oraz wspiera artystów nie tylko z Warmii i Mazur.

Od 25 lat jest związana z finansami. Z sukcesem zarządza kilkoma spółkami. Od 14 lat jest współtwórcą Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, które wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba, jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze. Nie boi się stawiać czoła dużym wyzwaniom i podejmować trudnych decyzji.

 

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.