Elżbieta Lendo wygrała licytację! Na jeden dzień zostanie szefową Mączyńskiego, Strausa, Krzyckiego, Pasenika, Gasińskiej i Webera!

0
2473

Elżbieta Lendo 23 stycznia zaproponowała kwotę 10 099 zł i tym samym wygrała licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz pozostaje ustalić termin, i cała szóstka dowie się, gdzie zostanie zatrudniona na jeden dzień. Będziemy informować o szczegółach na naszym portalu oraz na Facebook’u. Gratulujemy zwycięstwa! A wszystkim licytującym pięknie dziękujemy!

Postanowiliśmy w tym roku rzeczywiście grać jeden dzień dłużej i po Finale WOŚP ruszyliśmy z aukcją. Zwycięzca zatrudni Marcina Mączyńskiego, sekretarza generalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Macieja Strausa, dyrektora hotelu Afrodyta Business & Spa, Rafała Pasenika, trenera w sektorze HoReCa firmy H&R System oraz Rafała Krzyckiego, wydawcę portalu Horeca Business Club oraz Horeca Radio, Annę Gasińską ostatnio zarządzającą dwoma hotelami w Krakowie i Karola Webera zawodowego hotelarza i autora bloga Enjoyyourstay.pl. Całą szóstkę będzie można zaangażować w jednym z działów: housekeeping, recepcja, restauracja, kuchnia, obsługa eventów. Z dnia pracy w zwycięskim obiekcie powstanie obszerna relacja w mediach społecznościowych oraz na portalu Horeca Business Club.

Kilka słów o zwyciężczyni licytacji:

Elżbieta Lendo

Prezes Harmony Polish Hotels. Aktualnie zarządza czterema obiektami na przeciwległych końcach Polski. Północ Polski to Willa Port Art & BusinessTermy Warmińskie, a południe to Hotel Paryski Art & Business i Hotel Nosal. W 2016 roku została laureatką Tytułów Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2016 oraz Kosyniera Przedsiębiorczości, a w 2018 została wyróżniona tytułem Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. Poza działalnością biznesową aktywnie angażuje się w działalność kulturalną – jest mecenasem sztuki, organizuje koncerty i wernisaże oraz wspiera artystów nie tylko z Warmii i Mazur.

Od 25 lat jest związana z finansami. Z sukcesem zarządza kilkoma spółkami. Od 14 lat jest współtwórcą Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, które wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba, jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze. Nie boi się stawiać czoła dużym wyzwaniom i podejmować trudnych decyzji.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.