Scandinavia Resort rozwija się – nowe obiekty i rekrutacja

0
1471
Fot.: Scandinavia Resort

Scandinavia Resort, jeden z największych operatorów bazy noclegowej w powiecie oświęcimskim i gminie Zator, zwiększa swoją ofertę o kolejne obiekty, a co za tym idzie poszukuje nowych pracowników.

W końcu 2022 roku firma podpisała akt notarialny zakupu spółki Zatorek, co pozwoliło na przejęcie 30 dodatkowych domków. Obiekt ten zostanie przemianowany na Scandi Village i poddany niewielkiemu remontowi, aby dopasować go do standardów Scandinavia Resort. Ponadto firma przejęła w całkowite zarządzenie Zatoria Luxury Glamping, a w Marine II powstanie 48 apartamentów w kontenerach morskich, co pozwoli na przyjęcie łącznie 210 osób.

W sumie, pojemność obiektów marek Scandinavia Resort wyniesie ponad 750 miejsc noclegowych, co daje firmie pozycję największego operatora bazy noclegowej w regionie. Trwa także przygotowanie obiektu do ponownego otwarcia po roku przerwy w działalności operacyjnej dla turystów. W związku z tym, rozpoczęła się rekrutacja na wiele stanowisk, m.in. kierownika recepcji i rezerwacji.

Uruchomiono także poszukiwania pracowników liniowych we wszystkich departamentach hotelowych, w tym pracowników recepcji i centralnej rezerwacji, kelnerów i barmanów, pracowników służby pięter oraz animatorów. Wszystkie ogłoszenia o bieżącej rekrutacji można znaleźć pod adresem: https://www.scandinaviaresort.pl/praca

Dyrektorka Generalna Scandinavia Resort, Ewa Słodczyk, zapewnia, że firma dąży do ciągłego rozwijania swojej oferty noclegowej i ulepszania standardów, aby zapewnić swoim Gościom jak najwyższy poziom usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.