Rozgrzewające Sery wracają do KFC

0
907
Fot.: Materiały prasowe KFC

Do restauracji KFC wracają „Rozgrzewające Sery”. W tym roku marka przygotowała dla swoich fanów nową odsłonę swojej oferty: z Serowym Macaroni. Nowość to połączenie makaronu z ciepłym serem. Oferta pierwszy raz dostępna będzie w naszym kraju na tak szeroką skalę.

Nowa odsłona promocji
Jak co o roku tej porze do restauracji KFC zawitała sezonowa oferta „Rozgrzewające Sery” w nowej serowej odsłonie. W tym roku sieć restauracji przygotowała dla swoich Gości zimową niespodziankę – Serowe Macaroni. Jest to tradycyjna, amerykańska potrawa, która na całym świecie ma już rzesze wiernych fanów, a w styczniu dzięki KFC wszyscy w Polsce będą mogli poznać jej serowy smak.

Ofera „Rozgrzewających Serów” dostępna jest w różnych kombinacjach, tak aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Fani burgerów na pewno docenią Serowe Macaroni Grander. Serowe Macaroni Grander to smak kurczaka KFC, chrupiącego bekonu, makaronu z serem, cheddaru oraz prażonej cebuli. W ofercie „Rozgrzewające Sery” jest też oczywiście propozycja dla wegetarian – Serowe Macaroni Snack Box.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.