Max Premium Burgers w Radomiu

0
1297

W Radomiu właśnie powstała pierwsza restauracja sieci Max Premium Burgers. Inwestycja jest już prawie zakończona i znana jest już data otwarcia.

Restauracja zlokalizowana jest przy ulicy Grzecznarowskiego i Białej. Zdemontowano już ogrodzenie wyznaczające plac budowy i właśnie trwają prace porządkowe. Otwarcie lokalu najprawdopodobniej nastąpi na początku września.

Obecnie trwają niezbędne odbiory techniczne budynku. Inwestycja rozpoczęła się w połowie ubiegłego roku i gdy nie pandemia lokal już dawno byłby otwarty. Jednak przez wprowadzone obostrzenia dotyczące funkcjonowania gastronomii pracę nieco zwolniły i otwarcie nastąpi dopiero za kilka miesięcy. Na uroczystość być może przyjecie szef tego szwedzkiego koncernu.

Reklama

Max Premium Burgers posiada 150 restauracji, głównie na terenie Szwecji, ale także Norwegii, Danii, Egiptu i od kilku lat także Polski. W naszym kraju ma 12 restauracji pod tym szyldem zlokalizowanych głównie w dużych miastach. Jednak firma chce inwestować także w mniejszych miejscowościach. Planowane jest m.in. uruchomienie lokalu w Płocku.

Firma działa z myślą o ekologii i przywiązuje do tego bardzo dużą wagę. W 2008 roku przedstawiła duży program, który ma sprawić, że stanie się neutralna dla klimatu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!