Najstarszy McDonald’s w Lublinie powraca po renowacji

0
254
Otwarta przed 21 laty przy ul. Chemicznej 5 premierowa lubelska restauracja sieci McDonald’s znów obsługuje gości. Po trwającym blisko pięć miesięcy remoncie lokal powrócił w zupełnie nowym wydaniu.

Restauracja McDonald’s na Tatarach ponownie otworzyła swoje progi 9 listopada. W obecnej odsłonie lokal zapewnia 106 miejsc siedzących, czyli o 24 więcej niż przed modernizacją. Nową funkcjonalnością jest możliwość korzystania przez gości z kiosków do samodzielnego zamawiania. W rozbudowanej przestrzeni kawiarnianej McCafé klienci będą mogli z kolei dokonać zakupu kawy czy herbaty, wybierając spośród bogatego asortymentu.

 

Reklama

W odświeżonym wnętrzu przeważają duże motywy graficzne w kształcie liter. Kolorystyka mebli utrzymana jest w odcieniach żółci, czerni oraz bieli, co doskonale współgra z kolorami naturalnego drewna.

Restauracja przy ul. Chemicznej 5 jest czynna każdego dnia w godzinach od 6 do 24. Aktualnie pracuje w niej 40 pracowników oraz 12 menadżerów. Lokal został przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, dostępne jest też darmowe WiFi. Dla zmotoryzowanych przygotowano natomiast 22 miejsca parkingowe.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.