Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie doceniona za działalność edukacyjną

0
1525
Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie, Elżbieta Nitsze, została nagrodzona za aktywną współpracę oraz zaangażowanie w kształcenie kompetencji zawodowych uczniów przez Dyrektora Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie. To kolejne wyróżnienie w bogatej karierze moderatorki październikowej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition.

Elżbieta Nitsze jest absolwentką prestiżowej szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie zarządza rozbudowanym w 2014 roku czterogwiazdkowym hotelem Airport Okęcie. Od 10 lat współpracuje jako trener w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers. Prowadziła także własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa, a do 2014 roku przez 6 lat związana była z siecią hoteli Elbest Hotels – najpierw jako Dyrektor Generalna nowego Hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju, a później jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu całej grupy hotelowej. Dzisiaj, jako Dyrektor Generalna hotelu Airport Hotel Okęcie oraz jako trener hotelarstwa koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych konceptów Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej oraz Inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej w tej branży.

Stołeczny obiekt, którym zarządza Nitsze, od wielu lat wspiera młode talenty. Pracownicy Airport Hotel Okęcie z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby w przyszłości ich podopieczni mogli pracować z najlepszymi. Tym samym realizują pogłębiony program szkolenia w zawodach gastronomicznych i hotelarskich. Korzystają z niego m.in. uczniowie Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie. Dla najbardziej zaangażowanych praktykantów przylotniskowy hotel ufunduje stypendia i nagrody.

Otrzymane w tym tygodniu wyróżnienie jest kolejnym uzupełnieniem imponującego zbioru dokonań zawodowych Elżbiety Nitsze. W konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL, została nagrodzona tytułem „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”, a dwa lata później ukończyła General Managers Program organizowany przez prestiżową Cornell’s School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. SHA jako jedyna uczelnia hotelarska ma akredytację AACSB, a organizowany przez nią GMP jest jedynym programem hotelarskim wśród programów uniwersyteckich w Ivy League.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.