Debic partnerem portalu Horeca Business Club!

0
1311
W minionym miesiącu do grona dumnych partnerów portalu Horeca Business Club dołączyła firma Debic – marka należąca do największej spółdzielni mleczarskiej na świecie Friesland Campina, która współpracuje z ponad 16 tys. rolników i posiada ponad 140-letnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji szerokiego asortymentu produktów nabiałowych. Twoja firma również może uzyskać taki status!

Firma Debic działa w branży gastronomicznej, kierując swoją ofertę wyłącznie do profesjonalistów, tj. szefów kuchni, cukierników, czy dostawców żywności. Pełny asortyment obejmuję śmietanki, masło, bazy do przygotowywania deserów oraz mieszanki do przygotowywania lodów i napojów mlecznych. Produkty marki Debic zawierają wyłącznie naturalne składniki. To najwyższa jakość nabiału, której oczekują profesjonaliści.

Firmy, które podobnie jak Debic zdecydują się na usługę „Partner portalu Horeca Business Club”, mogą liczyć na szereg korzyści. To nie tylko obecność loga marki na głównej witrynie (zwiększająca ruch na stronie, tzw. „potencjał trafficowy”), ale przede wszystkim możliwość dotarcia z materiałami promocyjnymi do szerokiej grupy odpowiednio sprofilowanych odbiorców.

Ponadto wybrane artykuły promocyjne umieszczane są w cotygodniowym newsletterze kierowanym do ponad 20 tys. subskrybentów. Mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności w przestrzeni internetowej, doczekaliśmy się już pokaźnej grupy wiernych czytelników, co sytuuje stronę www.horecabc.pl w grupie czołowych portali tematycznych. Tylko na przestrzeni ostatniego miesiąca odnotowaliśmy blisko 82 tys. odsłon, z wyraźną tendencją wzrostową w porównaniu z analogicznymi okresami.

Jeśli więc chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej zaistniała w świadomości środowiska branżowego, zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy, a w celu ustalenia szczegółów współpracy skontaktujemy się telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.