Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego

0
898
Beauty Meeting to pierwsza w Polsce branżowa konferencja z formułą Beauty Speed Dating. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom szeroko pojętego sektora kosmetycznego, fryzjerskiego oraz Wellness & SPA. Druga edycja eventu odbędzie się 18 lutego 2019 roku w stołecznym Airport Hotel Okęcie.

Podczas przyszłorocznej konferencji zostaną poruszone najbardziej nurtujące branżę zagadnienia z zakresu zarządzania, marketingu, PR-u, sprzedaży, prawa, integracji oraz edukacji. Eksperci zainteresowani wygłoszeniem autorskiej prelekcji mają możliwość zgłoszenia propozycji tematu wystąpienia drogą mailową. Wybrane osoby wezmą udział w konkursie, w którym publiczność za pomocą specjalnych pilotów wskaże najciekawszą prezentację i tym samym przyzna tytuł Expert Beauty Meeting.

Organizator zaprasza również do udziału w innowacyjnej formule Beauty Speed Dating, w ramach której dostawcy produktów i usług spotkają się z właścicielami gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz managerami obiektów Wellness & SPA na kilkuminutowych randkach biznesowych. To doskonała okazja, aby nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą rynkową czy nawiązać nowe kontakty, ale także rozpocząć długofalową współpracę.

Rejestracja na lutowe wydarzenie już trwa. Pierwszy próg cenowy jest zdecydowanie niższy niż w dniu samego eventu, dlatego organizator zachęca do błyskawicznej rezerwacji wejściówek. Liczba pakietów w cenie 100 zł dla dwóch osób jest jednak ograniczona!Specjalną ofertę przygotowano także dla blogerów i blogerek zainteresowanych współpracą przy promocji wydarzenia w mediach społecznościowych. Propozycje można kierować za pomocą formularza kontaktowego.

Do zobaczenia na kolejnym święcie branży urodowej w poniedziałek 18 lutego w gościnnych progach Airport Hotel Okęcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.