Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego

0
245
Beauty Meeting to pierwsza w Polsce branżowa konferencja z formułą Beauty Speed Dating. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom szeroko pojętego sektora kosmetycznego, fryzjerskiego oraz Wellness & SPA. Druga edycja eventu odbędzie się 18 lutego 2019 roku w stołecznym Airport Hotel Okęcie.

Podczas przyszłorocznej konferencji zostaną poruszone najbardziej nurtujące branżę zagadnienia z zakresu zarządzania, marketingu, PR-u, sprzedaży, prawa, integracji oraz edukacji. Eksperci zainteresowani wygłoszeniem autorskiej prelekcji mają możliwość zgłoszenia propozycji tematu wystąpienia drogą mailową. Wybrane osoby wezmą udział w konkursie, w którym publiczność za pomocą specjalnych pilotów wskaże najciekawszą prezentację i tym samym przyzna tytuł Expert Beauty Meeting.

Reklama

Organizator zaprasza również do udziału w innowacyjnej formule Beauty Speed Dating, w ramach której dostawcy produktów i usług spotkają się z właścicielami gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz managerami obiektów Wellness & SPA na kilkuminutowych randkach biznesowych. To doskonała okazja, aby nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą rynkową czy nawiązać nowe kontakty, ale także rozpocząć długofalową współpracę.

Rejestracja na lutowe wydarzenie już trwa. Pierwszy próg cenowy jest zdecydowanie niższy niż w dniu samego eventu, dlatego organizator zachęca do błyskawicznej rezerwacji wejściówek. Liczba pakietów w cenie 100 zł dla dwóch osób jest jednak ograniczona!Specjalną ofertę przygotowano także dla blogerów i blogerek zainteresowanych współpracą przy promocji wydarzenia w mediach społecznościowych. Propozycje można kierować za pomocą formularza kontaktowego.

Do zobaczenia na kolejnym święcie branży urodowej w poniedziałek 18 lutego w gościnnych progach Airport Hotel Okęcie!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.