Grzegorz Karolewski nowy dyrektorem handlowym biura podróży ETI

0
1353
Jeszcze w tym miesiącu nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora handlowego biura podroży Express Travel International. Grzegorz Karolewski, który doświadczenie w roli menedżera zdobywał w liniach lotniczych oraz branży turystycznej, będzie odpowiadał nie tylko za działania handlowe spółki na rynku krajowym, ale także marketing oraz kooperację z biurami podróży.

W dotychczasowej karierze zawodowej Karolewski związany był z PLL LOT, Centralwings i Oasis Tours, a przez ostatnie 5 lat w katarskich liniach lotniczych Qatar Airways piastował stanowisko zbliżone do obecnego.

Nowy dyrektor handlowy ETI będzie koordynował działania handlowe touroperatora na terenie Polski, a do zakresu jego obowiązków należeć będą także marketing czy współpraca agencyjna z biurami podróży.

„Widzę duży potencjał w rozwoju i budowaniu pozycji ETI na rynku polskim. Silne strony touroperatora to własne hotele sieci Red Sea, profesjonalizm, doświadczenie zdobywane przez 20 lat obecności na rynkach niemieckim i austriackim, specjalizacja oraz ekspercka znajomość jednej z najbardziej popularnych destynacji turystycznych, jaką jest Egipt” – zachwala Karolewski.

Firma Express Travel International została założona przed dwudziestoma laty we Frankfurcie przez małżeństwo Maję Jennifer Köhl i Mohameda Samira. Przez ostatnie lata firma prężnie się rozwijała i obecnie może pochwalić się oddziałami w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii, Słowacji, Węgrzech, Słowenii i Rumunii. Od 2017 roku touroperator działa także na terenie Czech i Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.