Dagmara Wójcik na nowym stanowisku w Radisson Hotel & Residences Zakopane

0
431

Stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane objęła nowa osoba. Jest nią Dagmara Wójcik – związana z hotelem od 2019 roku, pełniąca wcześniej funkcję kierownika sprzedaży.

Radisson Hotel & Residences Zakopane jest częstym wyborem wśród turystów odwiedzających polskie Tatry. Ceniony  m.in. za fantastyczne położenie i bogatą ofertę atrakcji dedykowaną całym rodzinom. Ze względu na najwyższe standardy, hotel od niedawna posiada już 5 gwiazdek. Goście przyjeżdżający do Radissona mają możliwość zatrzymania się w jednym ze 158 pokoi lub 68 apartamentów. Do ich dyspozycji pozostaje także luksusowe SPA, przestronna przestrzeń basenowa, siłownia, kort do squasha i specjalny kącik zabaw i Game Room dla dzieci. Ponadto restauracje i bary z najwyższej jakości produktami.

Ostatnio okazało się, że w hotelu zaszły pewne zmiany personalne. Stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu od niedawna zajmowane jest przez Dagmarę Wójcik, która związana jest z hotelem już od 2019 roku, czyli od początku jego uruchomienia. Wcześniej pełniła w nim funkcję kierownika sprzedaży. Podczas swojej hotelarskiej kariery była zatrudniona też m.in. przez warszawski Radisson Blu oraz Novotel. Natomiast przed podjęciem pracy w Zakopanem, ponad rok działała również w stolicy – w  Bristolu.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.