Kalendarz wydarzeń A.I.C.R Polska: Co Hotelarze planują na 2023 rok?

0
858

Stowarzyszenie A.I.C.R Polska wróciło do regularnych spotkań, skupiając hotelarzy i podkreślając cel swojego działania: integrowanie branży, debatowanie nad wspólnymi wyzwaniami, dzielenie się doświadczeniami, współpraca w promocji polskiej turystyki, a także podnoszenie kwalifikacji pracowników hoteli. Ta inicjatywa ma na celu przyczynić się do ciągłego rozwoju i doskonalenia sektora hotelarskiego w Polsce.

Jednym z najważniejszych elementów działalności A.I.C.R Polska jest organizacja krajowego konkursu „Recepcjonista Roku”. Wydarzenie to jest nie tylko platformą do pokazania wyjątkowych umiejętności pracowników recepcji, ale także szansą dla najlepszego z nich na reprezentowanie Polski w międzynarodowym konkursie David Campbell Trophy. To prestiżowe wydarzenie zgromadziło już wielu laureatów z różnych krajów, ukazując światu najwyższy poziom obsługi klienta. A.I.C.R Polska jest także aktywna na arenie międzynarodowej, biorąc udział w różnorodnych przedsięwzięciach prowadzonych przez sekcje AICR z całego świata. W ten sposób, poprzez wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk, stowarzyszenie przyczynia się do podnoszenia standardów w hotelarstwie na całym świecie.

Podczas ostatnich spotkań, które odbyły się w Sound Garden Hotel Airport oraz Royal Tulip Warsaw Apartments, uczestnicy – w tym kierownicy recepcji hoteli luksusowych, dyrektorzy hoteli i dyrektorzy operacyjni – ustalili daty kolejnych spotkań stowarzyszenia. Wyróżniającym się wydarzeniem będzie konkurs na najlepszego recepcjonistę roku w Polsce, który będzie miał miejsce w grudniu 2023 roku.

Podczas spotkań A.I.C.R Polska, które zgromadziły elity branży, w tym kierowników recepcji hoteli luksusowych, dyrektorów hoteli i dyrektorów operacyjnych, ustalone zostały kluczowe daty na kolejne spotkania stowarzyszenia. Pierwsze z nich odbędzie się już 16-17 czerwca 2023 roku w Sound Garden Hotel Airport w Warszawie. Następnie, kolejne spotkanie przewidziane jest na wrzesień 2023. Szczególnym wydarzeniem w kalendarzu stowarzyszenia jest grudniowy Konkurs na najlepszego Recepcjonistę Roku w Polsce. Laureat tego prestiżowego konkursu będzie miał zaszczyt reprezentować nasz kraj w międzynarodowych zawodach. Każde z tych spotkań jest niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą i umacniania więzi między członkami branży hotelarskiej.

Początki A.I.C.R sięgają 1964 roku, kiedy to zostało założone we Francji przez kierowników recepcji hoteli luksusowych. Od tego czasu inicjatywa rozrosła się i teraz AICR International zrzesza ponad 1000 członków z 17 państw, które są liderami na światowym rynku hotelarskim. Polska sekcja została założona w 2016 roku i od tego czasu przeprowadziła liczne spotkania szkoleniowe i sesje wymiany doświadczeń.

Polskie spotkania A.I.C.R Polska to ważna inicjatywa dla branży hotelarskiej, umożliwiająca hotelarzom debatę nad wspólnymi wyzwaniami, dzielenie się najlepszymi praktykami i zacieśnianie współpracy w sektorze. Bez wątpienia te spotkania będą miały pozytywny wpływ na rozwój hotelarstwa w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.