Adam Chrząstowski dołącza do zespołu Belvedere Gourmet Group  

0
1223

Belvedere Catering, czyli jedna z części wchodzącej w skład Belvedere Gourmet Group, została wsparta przez Adama Chrząstowskiego – znanego i cenionego w branży oraz doświadczonego szefa kuchni.

Firma Belvedere Gourment Group zajmuje się świadczeniem usług gastronomicznych na bardzo wysokim poziomie już od 30 lat. W jej skład oprócz Restauracji Belvedere i najlepszego na rynku cateringu dietetycznego – Mój Prywatny Kucharz, wchodzi także Belvedere Catering. Jest to jeden z czołowych cateringów w Polsce. Podąża za światowymi trendami gastronomii i dzięki temu świadczy wysokiej jakości usługi na najważniejszych wydarzeniach w kraju (prestiżowe gale, kongresy, konferencje, bale, jubileusze, itd.). Rocznie obsługuje ponad 700 imprez i eventów ze 160 tysiącami gości.

Jak się okazuje Belvedere Catering ma mocne wsparcie. Jest nim Adam Chrząstowski, który będzie odpowiadał w firmie m.in. za część cateringu wyjazdowego. Chrząstowski jest niezwykle uznawanym szefem kuchni z ogromnym doświadczeniem i mnóstwem osiągnięć.

Swoje umiejętności rozwijał w najlepszych restauracjach pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie, m.in. w Bristolu i Rialto, a także za granicą. Przez dwa lata przebywał w chińskim Szanghaju, gdzie, pracował na stanowisku szefa restauracji. Oprócz tego, miał też okazję zdobywania doświadczenia w Szwajcarii. Ponadto przez siedem lat był szefem kuchni i współwłaścicielem krakowskiej restauracji Ancora, którą kilka razy z rzędu wyróżniono w Czerwonym Przewodniku Michelin „Main Cities of Europe”.

Adam Chrząstowski może pochwalić się też tym, że podczas trwania polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w 2011 roku sprawował funkcję głównego konsultanta kulinarnego. Aktualnie kucharz jest Prezydentem Akademii Bocuse d’Or Poland – najbardziej prestiżowej akademii kulinarnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.