Adam Chrząstowski dołącza do zespołu Belvedere Gourmet Group  

0
573

Belvedere Catering, czyli jedna z części wchodzącej w skład Belvedere Gourmet Group, została wsparta przez Adama Chrząstowskiego – znanego i cenionego w branży oraz doświadczonego szefa kuchni.

Firma Belvedere Gourment Group zajmuje się świadczeniem usług gastronomicznych na bardzo wysokim poziomie już od 30 lat. W jej skład oprócz Restauracji Belvedere i najlepszego na rynku cateringu dietetycznego – Mój Prywatny Kucharz, wchodzi także Belvedere Catering. Jest to jeden z czołowych cateringów w Polsce. Podąża za światowymi trendami gastronomii i dzięki temu świadczy wysokiej jakości usługi na najważniejszych wydarzeniach w kraju (prestiżowe gale, kongresy, konferencje, bale, jubileusze, itd.). Rocznie obsługuje ponad 700 imprez i eventów ze 160 tysiącami gości.

Jak się okazuje Belvedere Catering ma mocne wsparcie. Jest nim Adam Chrząstowski, który będzie odpowiadał w firmie m.in. za część cateringu wyjazdowego. Chrząstowski jest niezwykle uznawanym szefem kuchni z ogromnym doświadczeniem i mnóstwem osiągnięć.

Reklama

Swoje umiejętności rozwijał w najlepszych restauracjach pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie, m.in. w Bristolu i Rialto, a także za granicą. Przez dwa lata przebywał w chińskim Szanghaju, gdzie, pracował na stanowisku szefa restauracji. Oprócz tego, miał też okazję zdobywania doświadczenia w Szwajcarii. Ponadto przez siedem lat był szefem kuchni i współwłaścicielem krakowskiej restauracji Ancora, którą kilka razy z rzędu wyróżniono w Czerwonym Przewodniku Michelin „Main Cities of Europe”.

Adam Chrząstowski może pochwalić się też tym, że podczas trwania polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w 2011 roku sprawował funkcję głównego konsultanta kulinarnego. Aktualnie kucharz jest Prezydentem Akademii Bocuse d’Or Poland – najbardziej prestiżowej akademii kulinarnej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.