Wyjątkowe promocje z okazji Black Friday – zaoszczędź nawet 2388 zł!

0
628
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Rusza czas najlepszych promocji w ciągu roku, czyli Black Friday. Z tej okazji firma GoPOS umieściła w swojej ofercie 3 ciekawe propozycje dla obecnych i nowych klientów. Na jakie promocje można liczyć w tym roku?

Kompleksowe zestawy dopasowane do każdego rodzaju biznesu

Jedna z ofert to specjalne pakiety, które zawierają sprzęt wraz z oprogramowaniem. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa. W tym roku można skorzystać z trzech promocyjnych zestawów:

Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet Thermal XL Online + Licencja GoPOS Pro na 12 miesięcy,

Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet Thermal XL Online + NPOS C300 + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy,

Terminal Sunmi D2s Lite + Posnet Thermal XL Online + Szuflada SKL + Licencja GoPOS Pro 12 miesięcy.

Wybierając zestaw można zaoszczędzić nawet do 1177 zł.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Wybrana aplikacja całkowicie za darmo – na cały rok

Dla tych właścicieli punktów gastronomicznych, którzy chcą znaleźć nowy system sprzedażowy dla swojego biznesu, dzięki GoPOS mogą skorzystać z wyjątkowej oferty. Przy zakupie licencji GoPOS Pro na 12 miesięcy, można otrzymać dowolną aplikację o wartości nawet 2388 zł na rok, bez żadnych opłat. Co jest do wyboru? To m.in. aplikacja GoKDS, usprawniająca komunikację z kuchnią; GoOrder, czyli system zamówień online; GoClient, pozwalający tworzyć programy lojalnościowe; GastroSupplier, czyli rozwiązanie umożliwiające automatyzację wszystkich procesów zakupowych; system numerkowy usprawniający zamówienia; GoKiosk, aplikacja umożliwiająca gościom samodzielne składanie zamówień; GoHub umożliwiający integracje z zewnętrznymi portalami jak Uber Eats; narzędzia GoDelivery, takie jak centralka telefoniczna lub aplikacja dla kierowców czy nowoczesne E-menu pozwalające na samodzielne składanie zamówień za pomocą smartfona.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Jesteś klientem GoPOS? Dla Ciebie też jest oferta

Obecni klienci także mogą wziąć udział w Black Friday. Jeśli masz już licencję GoPOS Pro lub zwiększysz posiadaną licencję Basic — opłać ją z góry na 12 miesięcy, a następnie wybierz dowolną aplikację za darmo na cały rok. Dzięki temu jeszcze bardziej usprawnisz działanie swojego lokalu i więcej zaoszczędzisz.

Jeszcze więcej szczegółów związanych z promocjami oraz regulamin można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości albo nie chcesz ominąć żadnej okazji – wypełnij formularz kontaktowy GoPOS. Co ważne, promocja jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 25 listopada 2022 roku. 

Fot.: Materiały prasowe GoPOSZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.