Czołowy portal rekrutacyjny wprowadził promocję dla firm z branży HoReCa

0
889

Portal rekrutacyjny Pracuj.pl uruchomił specjalną akcję wspierającą pracodawców z branży HoReCa. Do końca bieżącego miesiąca będą oni mogli publikować ogłoszenia o pracę na preferencyjnych warunkach.

Pracuj.pl to kolejna znana marka, która oferuje swoją pomoc dla właścicieli biznesów hotelarskich i gastronomicznych, poważnie odczuwających skutki pandemii koronawirusa. Z tej popularnej platformy rekrutacyjnej korzysta już ponad 6,5 mln użytkowników, w tym przedstawiciele sektora HoReCa, dla którego powstała nawet dedykowana kategoria „Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka”.

W okresie częściowego znoszenia obostrzeń przez polski rząd, działający na krajowym rynku już od przeszło 20 lat portal postanowił znacząco ułatwić poszukiwania personelu do gastronomii, hoteli oraz pozostałych obiektów noclegowych. Do 31 maja włącznie przedsiębiorcy z branży HoReCa będą mogli publikować swoje oferty pracy w serwisie Pracuj.pl za symboliczną cenę 1 zł netto, a więc z rabatem wynoszącym aż 99%!. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji w Pracuj.pl dla Firm, następnie w zakładce „Dodaj ogłoszenie” wybrać „ogłoszenie Standard Plus HoReCa„, wpisać treść ogłoszenia i dokonać płatności online. W cenie znajdują się następujące usługi:

– Publikacja ogłoszenia na całą Polskę, z możliwością rekrutacji lokalnej (30 dni publikacji, 1 podbicie w trakcie publikacji, optymalizacja treści ogłoszenia)
– Przechowywanie CV zgodne z RODO
– Narzędzie do wideo czatu z kandydatami
– Pomoc doświadczonego doradcy

Więcej szczegółów na temat całej akcji promocyjnej znajdą Państwo na stronie:
www.dlabiznesu.pracuj.pl/wspieramy-horeca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.