Coffe Point, czyli innowacyjna kawiarnia [wideo]

0
948
Fot.: Horeca Business Club

Kawa to jeden z napojów, bez którego większość osób nie wyobraża sobie życia. Szacuje się, że 1 na 3 Polaków zaczyna swój dzień właśnie od jej wypicia. Często zdarza się jednak tak, że przez brak czasu i pośpiech, nie mamy możliwości przygotowania swojej ulubionej kawy w domu. Oczywiście jest na to rozwiązanie.

Możemy udać się do kawiarni, czy na stację benzynową. Czy nie byłoby jednak jeszcze wygodniej, gdybyśmy mogli dostać dobrej jakości kawę w przeciętnym sklepie, recepcji hotelowej, czy biurze? Dzięki firmie Best CS jest taka opcja.

– Najnowsze badania pokazują, że coraz więcej Polaków pije kawę poza swoim domem. Już nie tylko stacje benzynowe są wyposażone w ekspresy do kawy. Coraz więcej sieci pyta o dostępność ekspresów i aranżację kącików kawowych – mówi Tomasz Banaś, przedstawiciel firmy Perfecta Retail Furniture. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma Best CS prezentująca modułowy koncept Coffe Point.

Kąciki kawowe to projekt, dzięki któremu sprzedaż kawy, herbaty i świeżo wyciskanych soków będzie możliwa w dowolnym miejscu. Połączenie indywidualnie projektowanych wysokiej jakości mebli z profesjonalnym sprzętem elektrycznym, to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością ucieszy wszystkich kawoszy. Dodatkowo to świetna okazja na nowe źródło dochodów dla miejsc, które zdecydują się na wprowadzenie u siebie Coffe Pointu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak dokładnie wyglądają kąciki kawowe, jaki sprzęt się na nie składa oraz gdzie mogłyby się znaleźć, koniecznie obejrzyj ten film. O nowym projekcie, jakim są Coffe Pointy, opowiadają: Robert Zakaszewski, Tomasz Banaś, Tomasz Kulik i Dariusz Kowalewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.