Nowy standard dla profesjonalnych kuchni – iCombi Pro od Rational

0
885

Wyzwania w obecnym czasie dla gastronomii, szczególnie serwującej dania na wynos i z dowozem, są różnorodne, ale odpowiedź firmy Rational jest prosta: inteligencja. Dzięki czterem inteligentnym funkcjom lider światowego rynku stworzył nowy iCombi Pro, który łączy o 50% wyższą wydajność, 10% krótszy czas gotowania i 10% niższe zużycie energii w jednym systemie gotowania, jednocześnie gwarantując wyjątkową jednolitość, nawet przy pełnym załadunku. Gotowanie zoptymalizowane pod kątem czasu i energii, a także możliwość ingerencji w ścieżkę przyrządzania potrawy zapewniają większą elastyczność w kuchni. Ultraszybkie mycie w zaledwie 12 minut zmniejsza przestoje do minimum. iCombi Pro łączy inteligentną produktywność, wydajność i elastyczność.

„Dużym wyzwaniem dla gastronomii jest często niedobór umiejętności pracowników, presja kosztowa, a także coraz wyższe oczekiwania ze strony klientów” – mówi Jacek Bafia, Dyrektor Sprzedaży, Rational Sp. z o.o. Dlatego szefowie kuchni potrzebują elastycznego, prostego i wydajnego wsparcia ze strony inteligentnych funkcji, takich jak te w iCombi Pro. „Nie chodzi o to, że technologia narzuca coś użytkownikowi, ale użytkownik określa oczekiwania a technologia wykonuje” – wyjaśnia Bafia. Podobnie jak iCookingSuite, inteligencja kulinarna. Opiera się na reakcji Maillarda, czyli reakcji brązowienia żywności, którą Rational rozszyfrował i przełożył na algorytm oprogramowania. W połączeniu z czujnikami, które przesyłają rzeczywiste dane, takie jak rozmiar, ilość i stan produktu, iCombi Pro precyzyjnie reguluje całą ścieżkę przyrządzania potraw z powtarzalnymi wynikami. W przypadku zmiany warunków, takich jak temperatura produktu lub czas otwarcia drzwi, iCookingSuite inteligentnie dostosuje ścieżkę przyrządzania potraw. Niezależnie od tego, co jest przyrządzane i w jakich ilościach, zawsze będzie przyrządzane tak szybko, jak to możliwe i w najwyższej jakości.

Dodatkowe koła wentylatora i zoptymalizowana geometria komory gotowania umożliwiają nawet o 50% większe załadunki i krótszy czas gotowania. iDensityControl, inteligentna regulacja klimatu, zapewnia, że wszystko działa płynnie. Wzory grillowania i chrupiące skórki są gwarantowane, a optymalne zarządzanie klimatem gotowania oznacza, że nawet delikatne potrawy odniosą sukces.

Dzięki iProductionManager całe sekwencje produkcyjne, nawet z różnymi produktami spożywczymi, są inteligentnie regulowane. Użytkownik określa, czy chce gotować za pomocą systemu optymalizacji czasu lub energii, czy do określonego czasu docelowego, a iCombi Pro zajmie się wszystkim innym. Wie, co można przyrządzić razem i pokaże, kiedy produkt spożywczy nie pasuje do klimatu w komorze urządzenia. Oznacza to większą elastyczność i niezawodność planowania. Przyczynia się do tego także inteligentny system mycia iCareSystem, który potrzebuje tylko 12 minut na ultraszybkie mycie tymczasowe. Do wszystkich programów mycia używane są bezfosforanowe tabletki myjące. Wraz z niższym zużyciem energii elektrycznej, co potwierdza Energy Star, iCombi Pro to wysoce zrównoważony system gotowania.

Intuicyjna koncepcja obsługi prowadzi użytkownika przez ścieżkę przyrządzania potrawy za pomocą wizualnego języka, logicznych kroków i przejrzystych, interaktywnych instrukcji, dzięki czemu urządzenie jest szybko dostępne nawet dla nieprzeszkolonego personelu. Sieć WLAN jest również zintegrowana z iCombi Pro, zapewniając szybkie i proste połączenie z siecią ConnectedCooking oraz wydajne zarządzanie procesami kuchennymi. „Ze względu na inteligencję iCombi Pro reaguje jak doświadczony szef kuchni – przyjmuje rutynowe zadania i zapewnia swobodę. To w sposób zrównoważony zmieni sposób pracy w dużych kuchniach” – wyjaśnia Jacek Bafia.

iCombi Pro jest teraz dostępny u dealerów w różnych rozmiarach: od kompaktowego XS po 20-2/1. Każdy, kto chciałby poznać nowy system gotowania, może teraz przekonać się o jego działaniu podczas spotkania online w ramach More Tour 2020. Wszystkie terminy pokazów są dostępne na stronie internetowej rational-online.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.