ConnectedCooking – platforma, która upraszcza procesy w kuchni

0
1099
Aplikacja ConnectedCooking to najnowocześniejsze rozwiązanie dla kuchni profesjonalnych, pozwalające na podłączanie urządzeń do sieci. Daje możliwość przeglądania tysięcy międzynarodowych przepisów i pobierania na swoje urządzenia tych, które najbardziej przypadną do gustu. Wszystkie przepisy zawierają składniki w potrzebnej ilości, a także szczegółowy opis wykonania i ustawień urządzenia.

Dzięki ConnectedCooking ulubione przepisy można zbierać i segregować, dzieląc na kategorie, składniki, pory roku lub okazje, a tym samym stworzyć swój wyjątkowy, osobisty podręcznik. Dodatkowo użytkownicy otrzymują wiele porad i wskazówek od doświadczonych szefów kuchni. W ten sposób jeszcze szybciej i prościej można osiągnąć doskonałe rezultaty przyrządzania.

Oprócz wielu przykładowych filmów przedstawiających przyrządzanie dań, aplikacja zawiera również filmowe instrukcje obsługi urządzeń. Dzięki temu można szybko dowiedzieć się, w jaki sposób zaprogramować lub wyczyścić urządzenie czy też utworzyć koszyk na zakupy.

Urządzenia SelfCookingCenter® podłączone do sieci można zdalnie obsługiwać za pośrednictwem smartfona lub komputera, co umożliwia łatwe monitorowanie ustawień, a także ich natychmiastową zmianę. Komunikaty o załadunku, zakończeniu przyrządzania oraz konieczności przeprowadzenia serwisu – wszystkie te informacje użytkownicy platformy otrzymują w czasie rzeczywistym.

Społeczność ConnectedCooking to kucharze i szefowie kuchni z całego świata, otwarci na wymianę doświadczeń i rozmowy o sprawach zawodowych z kolegami po fachu – a to wszystko „w zasięgu myszki”. Producent zaprasza również do korzystania z programów szkoleń skrojonych specjalnie na potrzeby użytkowników.

Od teraz przypisywanie programów gotowania staje się dziecinnie proste. Wystarczy wybrać programy oraz urządzenia, na które mają one zostać przesłane. Odpowiednie informacje ze wszystkich podłączonych urządzeń są wówczas zapisywane, wyświetlane i przechowywane w przejrzysty sposób.

W razie problemów z urządzeniem użytkownik ConnectedCooking otrzymuje natychmiastowe powiadomienie. W ten sposób na podstawie odczytanych danych serwisowych można podjąć odpowiednie decyzje umożliwiające szybkie rozwiązanie problemu. Aby zapobiec nadużyciom podczas wszelkiego rodzaju transmisji danych, wymiana informacji odbywa się oczywiście za pomocą najnowocześniejszej techniki kodowania. W ten sposób wyłącznie odbiorcy mogą wyświetlać i przetwarzać otrzymane informacje – a dane użytkownika zawsze pozostają bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym spektrum możliwości, jakie daje platforma firmy Rational AG, na oficjalnej stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.