Pula darmowych biletów na Hotel Meeting zwiększona!!!

0
215
Zainaugurowana w poniedziałek darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Hotel Meeting, która odbędzie się już 22 października w stołecznym DoubleTree by Hilton, spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem ze strony hotelarzy. Pierwsza pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się po zaledwie kilku godzinach, dlatego organizator postanowił podwoić liczbę nieodpłatnych biletów!

Jesienna konferencja Hotel Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze hotelarskim, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Choć rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni, dopiero od poniedziałku trafiła do dystrybucji pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Hotel Meeting 2018. Tempo rezerwacji wejściówek przeszło jednak najśmielsze oczekiwania organizatora, który postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom branżowej społeczności i podwoił liczbę bezpłatnych kart wstępu na październikowe wydarzenie! Ponownie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj