Coffee-jka z kolejnym lokalem w południowej Polsce

0
1010
Śląska sieć kawiarni Coffee-jka rozwija skrzydła. Marka dołączyła właśnie do grona najemców Agory Bytom wzbogacając strefę food court, która obecnie składa się z prawie dwudziestu punktów gastronomicznych.

Coffee-jka to autorski koncept dwójki znajomych – Jana i Jarosława – którego znakiem rozpoznawczym jest świeżo palona i parzona kawa. Pierwszy lokal został zainaugurowany kilka lat temu w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach. Wszystkie kawiarnie tej marki utrzymane są w klimacie loftu, w barwach bieli, szarości oraz czerni przełamanej ciepłym drewnem.

„Można tu zdrowo zacząć dzień i odpocząć podczas zakupów. Cieszymy się, że marka dołączyła do grona naszych najemców. Nowoczesna galeria handlowa to nie tylko miejsce zakupów, ale także spędzania wolnego czasu” – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Oprócz kawy w Coffee-jkach można dostać gorącą czekoladę, domowe ciasta, tarty, zdrowe desery i granole śniadaniowe. Kawiarnie oferują swoim gościom również bookcrossing, czyli wymianę książek, która ma na celu popularyzowania czytelnictwa poprzez nieodpłatne przekazywanie poszczególnych pozycji metodą „podaj dalej”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.