Nowa oferta dla wegan i wegetarian w łódzkiej Manufakturze

0
192
Wegańskie i wegetariańskie zupy podawane w jadalnych kubkach stają się coraz popularniejszym daniem kuchni ulicznej. O ich wytrawnym smaku od niedawna mogą przekonać się także klienci galerii handlowej Manufaktura. W drugiej połowie kwietnia otwarto tam pierwszy w Łodzi i trzeci w Polsce lokal ze zdrowym street foodem marki Soup Coulture.

W kulinarnej ofercie Manufaktury przyszła kolej na miejsce dedykowane weganom i wegetarianom, którzy chcieliby zjeść szybko, smacznie, a przy tym zdrowo. Soup Culture oferuje swoim klientom zupy podawane w świeżo wypiekanych na miejscu kubkach, a cały proces przygotowania posiłku można obserwować na miejscu w lokalu. Każdego dnia serwowane są 4 zupy tworzone na bazie starannie dobranych składników, według przepisu pochodzących z Kijowa założycieli marki.

Reklama

Manufaktura (z łac. rękodzieło) to według właścicieli Soup Culture określenie doskonale opisujące proces przygotowania tej płynnej potrawy. Oryginalna receptura autorstwa ukraińskich braci znakomicie przyjęła się w naszym kraju, zatem nie dziwi, że do końca bieżącego roku planowanych jest 30 kolejnych punktów z zupami podawanymi w jadalnych kubkach. Pojedyncze lokale tej marki powstają również w innych krajach Unii Europejskiej – w Czechach, na Słowacji, w Austrii oraz Rumunii.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!