Grupa Allenort otworzy Mövenpick Hotel Gdynia

0
717
Fot.: Materiały prasowe Accor

Grupa Accor nawiązuje współpracę z Grupą Allenort, aby otworzyć w sercu Gdyni nowy hotel pod marką Mövenpick. Inwestycja ta wniesie do miasta ofertę 176 pokoi, sale konferencyjno-bankietowe sale, SPA z basenem i podziemny parking. Grupa Allenort, dotychczas znana z działalności w branży medycznej, wkroczy na rynek hotelarski, tworząc kompleks hotelowy w prestiżowej lokalizacji nad morzem.

Projekt ten ma na celu stworzenie nowego centrum miasta, które będzie służyło zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Mövenpick Hotel Gdynia, mający stanąć przy alei Jana Pawła II, będzie częścią większego kompleksu wraz z apartamentami Waterhall Residence. Dzięki swojej lokalizacji przy reprezentacyjnym skwerze Kościuszki, hotel będzie jednym z najbardziej charakterystycznych elementów nadbrzeża Gdyni. Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. Rozwoju Accor w Polsce, wyraził przekonanie, że nowy hotel przyciągnie podróżników z całego świata dzięki tradycji szwajcarskiej gościnności marki Mövenpick.

Fot.: Materiały prasowe Accor

Nie możemy się doczekać chwili, gdy Mövenpick Hotel Gdynia przyjmie pierwszych gości. Nasze obiekty doskonale wpiszą się w modernistyczny krajobraz miasta oraz wyjdą naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych podróżników i mieszkańców. Dzięki współpracy z grupą Accor nie tylko zaoferujemy usługi na światowym poziomie, lecz także wdrożymy wypracowane przez naszego partnera rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju – dodał dr Grzegorz Goryszewski Prezes Grupy Allenort.

Inwestycja ta ma również odpowiadać oczekiwaniom nowoczesnych podróżników i mieszkańców Gdyni. Grupa Allenort oraz Accor deklarują zamiar wdrożenia rozwiązań zrównoważonego rozwoju, wpisując się w modernistyczny krajobraz miasta.

Fot.: Materiały prasowe Accor

Nowy hotel Mövenpick ma zaprosić pierwszych gości w 2026 roku i dołączy do portfolio marki obejmującej ponad 110 obiektów na świecie. Inicjatywa ta pokazuje dynamiczny rozwój branży hotelarskiej w Polsce oraz potencjał do tworzenia projektów, które łączą gościnność z odpowiedzialnym zarządzaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.