Akcja charytatywna hotelarzy podczas Hotel Meeting [wideo]

0
1125

Przemysław Konieczyński, dyrektor Hotelu Andersia i gospodarz XI edycji konferencji Hotel Meeting, zaproponował aby wspólnie z rodziną hotelarzy wspomóc Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. Zobacz jak możesz dołączyć do akcji i pomóc!

Zbieramy zestawy Lego/Duplo – nowe i używane
Jesteś uczestnikiem Hotel Meeting – przywieź prezenty ze sobą do Poznania
Nie jesteś uczestnikiem Hotel Meeting – wyślij prezenty na adres podany poniżej

Tradycją stało się, że podczas konferencji Hotel Meeting prowadzone są akcje charytatywne, które mają wspomóc różne organizacje, w tym te lokalne, gdzie prowadzona jest dana edycja wydarzenia. Tym razem nie może być inaczej i zdecydowaliśmy się wesprzeć Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.

Dołączenie do akcji i pomoc jest bardzo prosta. Poproszono nas o dary w postaci klocków Lego/Duplo dla dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Nie musisz być uczestnikiem konferencji Hotel Meeting by wesprzeć dzieci objęte pomocą fundacji. Nie musisz kupować nowych klocków, możesz dostarczyć nam także te używane.

Jeśli jesteś uczestnikiem konferencji Hotel Meeting w Poznaniu
Kup zestaw/zestawy Lego/Duplo lub spakuj używane klocki, którymi nie bawią się już Twoje dzieci i przywieź je ze sobą na konferencję 8 grudnia do Poznania. Prezenty zostaw w naszej recepcji, w chwili gdy będziesz odbierać opaskę uczestnika wydarzenia. Nie zapomnij oznaczyć paczki informacją kto jest darczyńcą. Wszystkich wymienimy w specjalnej publikacji.

Jeśli nie jesteś uczestnikiem konferencji Hotel Meeting w Poznaniu
Kup zestaw/zestawy Lego/Duplo lub spakuj używane klocki, którymi nie bawią się już Twoje dzieci i wyślij je tak, by dotarły na podany poniżej adres hotelu do 8 grudnia 2022 roku. Nie zapomnij oznaczyć paczki informacją kto jest darczyńcą. Wszystkich wymienimy w specjalnej publikacji. Paczkę zaadresuj na:

Przemysław Konieczyński – zestawy Lego
ANDERSIA HOTEL & SPA
Plac Andersa 3
61-894 Poznań, Polska

Posłuchaj co dla uczestników konferencji Hotel Meeting przygotował jej gospodarz oraz jak zachęca do udziału w akcji charytatywnej hotelarzy.

Chcesz wziąć udział w konferencji Hotel Meeting? Kup bilet i dołącz do wydarzenia hotelarzy! Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.