Wspólna inicjatywa MSiT, POT oraz CAD na stulecie niepodległości

0
104
Polska Organizacja Turystyczna w tym roku na wiele sposobów świętuje obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z form uczczenia tego wydarzenia jest konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa” organizowany wspólnie przez MSiT, POT oraz Chopin Airport Development. Konkurs odbywa się w serwisie społecznościowym Instagram.

Celem konkursu jest pokazanie pięknej, wolnej i niepodległej Polski za pomocą zdjęć. Uczestnicy zabawy mają zaprezentować miejsca, w których czują się wolni, szczęśliwi i w których najchętniej spędzają wolny czas – miejsca, które ich zachwycają.

„Odzyskanie niepodległości jest jednym z najczęściej wymienianych przez Polaków wydarzeń z przeszłości, stanowiących powód do dumy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym można tę dumę okazać. Chcemy, żeby nasi rodacy podzielili się na Instagramie swoimi wspomnieniami z miejsc, w których czują się wolni. Żeby pokazali innym, jaka piękna jest nasza Niepodległa” – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

„Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to doskonała okazja do promocji Polski zarówno w kraju, jak i wśród zagranicznych turystów. Chopin Airport Development wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i przesłania swoich zdjęć z najpiękniejszych zakątków naszego kraju” – dodaje Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development i przewodniczący Społecznej Rady Turystyki przy MSiT.

Konkurs „Piękna Nasza Niepodległa” trwać będzie do 11 listopada br. Mogą w nim wziąć udział jedynie użytkownicy platformy Instagram, którzy zaczną obserwować bądź obserwują profil @polska.travel. W jaki sposób można zgłosić zdjęcie do konkursu? Wystarczy opublikować je w serwisie społecznościowym z hasztagiem #pieknanaszaniepodlegla.

Reklama

W konkursie zostanie przyznanych 10 nagród, które zostały ufundowane przez Chopin Airport Development i Polską Organizację Turystyczną:

1. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w BEST Western Hotel Jurata + Voucher do strefy SPA na wybrany zabieg dla dwóch osób,
2. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel,
3. miejsce – weekendowy pobyt (2 doby) ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Courtyard by Marriott,
Nagrody za zajęcie miejsc od 4 do 10 – nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w obiektach (hotel, pensjonat) na terenie Polski.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.