Zostań prelegentem i zdobądź prestiżowy tytuł Expert Gastro Meeting!

0
975
Wygłoś prelekcję na jesiennej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition i zawalcz o nagrody! Na zwycięzcę czeka m.in. tytuł „Expert Gastro Meeting” oraz zapewniony udział w kolejnej edycji konferencji w roli prelegenta.

Organizatorom branżowych konferencji biznesowych Gastro Meeting zależy na tym, by uczestnicy mieli jak najwięcej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń. W myśl tej idei stworzono konkurs „Expert Gastro Meeting”. Do udziału w merytorycznej grywalizacji zapraszamy wszystkich restauratorów, ekspertów rynku, doradców, producentów oraz dostawców usług dla branży HoReCa.

Jesienna konferencja Gastro Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze gastronomicznym, dedykując im listopadowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Jeśli chcesz zatem przedstawić uczestnikom jesiennej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition wartościową, merytoryczną prelekcję, pochwalić się swoją historią, pomysłem na biznes, ciekawym case study lub praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działań w branży – nie zwlekaj! Przedstaw swój pomysł na wystąpienie wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie merytorycznej prezentacji w jednej z kategorii tematycznych wskazanych przez organizatora:

  • Zarządzanie personelem
  • Aspekty prawne w gastronomii
  • Obsługa klienta
  • Marketing
  • Sytuacje kryzysowe w gastronomii
  • FuckUp Story

Organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia terminu przyjmowania zgłoszeń! Nie czekaj i aplikuj już dziś!

www.gastro.bsdpoland.pl/kontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.