Akcja Harmony Polish Hotels – Cegiełka dla hoteli

0
250

Branża turystyczna staje w obliczu kryzysu o globalnym rozmiarze, większego niż wszystko, co znaliśmy do tej pory. Hotelarstwo to branża gospodarki niezwykle wrażliwa na takie sytuacje. Znajdujemy się w ogromnym kryzysie. Z tak dramatyczną sytuacją spotykamy się po raz pierwszy w życiu. Skala negatywnego wpływu pandemii koronawirusa jest niebywała. Branża turystyczna w jednej chwili po prostu zatrzymała się, wiemy że konsekwencje będą druzgocące.

Wykonaliśmy mnóstwo pracy mającej na celu wdrożenie pakietu pomocowego dla firm z branży hotelarskiej przez rząd, ale musimy iść dalej.Hotelarstwo nigdy nie będzie już takie jak przed koronawirusem.
Czas ograniczonej, niestety do zera sprzedaży, powinniśmy wykorzystać na dostosowanie hoteli i ich obsługi do nowych oczekiwań gości, również w zakresie dbałości o ich bezpieczeństwo w obliczu nowych zagrożeń.
Powinniśmy również uświadamiać naszych gości, że ta sytuacja kryzysowa przełożyć się może w nieodległej perspektywie czasu na znaczne pogorszenie się oferty turystycznej w Polsce, niestety nie wszystkie hotele dadzą rady przetrwać tego kryzysu, wiele obiektów zniknie z hotelarskiej mamy Polski.

Jako Harmony Polish Hotels włączyliśmy się w akcję informacyjną: nie odwołuj rezerwacji…. zmień termin…a teraz proponujemy jeszcze możliwość zakupu cegiełek dla hoteli, które nasi Goście, jak tradycyjne vouchery, będą mogli wykorzystać w przyszłym roku, a w ramach cegiełki za 100 zł, gość otrzymuje do wykorzystania dodatkowe 20 zł.

Reklama

Rozpoczęliśmy  tE akcję wśród Harmony Polish Hotels, ale zachęcamy do włączenia się do akcji z wykorzystaniem uspójnionego przekazu wszystkie polskie hotele.
Każdy z hoteli może sprzedawać cegiełki (vouchery) we własny zakresie, do wykorzystania we własnym obiekcie, w ramach akcji #ratujmypolskiehotele

„Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata – …… – Dziś rano o ratowaniu ludzkości.
Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można…”
Andrzej Sapkowski – Narrenturm

#ratujmypolskiehotele

Razem możemy więcej 😊

Elżbieta Lendo – Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.