Akcja Harmony Polish Hotels – Cegiełka dla hoteli

0
861

Branża turystyczna staje w obliczu kryzysu o globalnym rozmiarze, większego niż wszystko, co znaliśmy do tej pory. Hotelarstwo to branża gospodarki niezwykle wrażliwa na takie sytuacje. Znajdujemy się w ogromnym kryzysie. Z tak dramatyczną sytuacją spotykamy się po raz pierwszy w życiu. Skala negatywnego wpływu pandemii koronawirusa jest niebywała. Branża turystyczna w jednej chwili po prostu zatrzymała się, wiemy że konsekwencje będą druzgocące.

Wykonaliśmy mnóstwo pracy mającej na celu wdrożenie pakietu pomocowego dla firm z branży hotelarskiej przez rząd, ale musimy iść dalej.Hotelarstwo nigdy nie będzie już takie jak przed koronawirusem.
Czas ograniczonej, niestety do zera sprzedaży, powinniśmy wykorzystać na dostosowanie hoteli i ich obsługi do nowych oczekiwań gości, również w zakresie dbałości o ich bezpieczeństwo w obliczu nowych zagrożeń.
Powinniśmy również uświadamiać naszych gości, że ta sytuacja kryzysowa przełożyć się może w nieodległej perspektywie czasu na znaczne pogorszenie się oferty turystycznej w Polsce, niestety nie wszystkie hotele dadzą rady przetrwać tego kryzysu, wiele obiektów zniknie z hotelarskiej mamy Polski.

Jako Harmony Polish Hotels włączyliśmy się w akcję informacyjną: nie odwołuj rezerwacji…. zmień termin…a teraz proponujemy jeszcze możliwość zakupu cegiełek dla hoteli, które nasi Goście, jak tradycyjne vouchery, będą mogli wykorzystać w przyszłym roku, a w ramach cegiełki za 100 zł, gość otrzymuje do wykorzystania dodatkowe 20 zł.

Rozpoczęliśmy  tE akcję wśród Harmony Polish Hotels, ale zachęcamy do włączenia się do akcji z wykorzystaniem uspójnionego przekazu wszystkie polskie hotele.
Każdy z hoteli może sprzedawać cegiełki (vouchery) we własny zakresie, do wykorzystania we własnym obiekcie, w ramach akcji #ratujmypolskiehotele

„Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata – …… – Dziś rano o ratowaniu ludzkości.
Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można…”
Andrzej Sapkowski – Narrenturm

#ratujmypolskiehotele

Razem możemy więcej 😊

Elżbieta Lendo – Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.