Znana sieć pizzerii otwiera kolejną restaurację w stolicy

0
1139
1 września nastąpi otwarcie nowej restauracji sieci Pizza Hut. Piętnasty lokal tej sieci w Polsce będzie zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ul. Wrocławskiej 8.

Nowa stołeczna restauracja Pizza Hut Delivery zaoferuje swoim gościom swoje najbardziej znane warianty pizzy z dostawą w 30 minut. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów pizzerii, którzy cenią sobie czas przy zamawianiu posiłków.

Na dzień inauguracji przygotowano liczne promocje, m.in. darmową pizzę dla pierwszych 100 osób, upominki, słodki poczęstunek oraz balony dla dzieci. Oficjalne otwarcie lokalu nastąpi o godzinie 11:00. Pizzeria będzie czynna od niedzieli do czwartku w godz. 11:00-23:00 oraz w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut została założona w USA i działa na rynku od 1958 roku. Pierwszy lokal tej marki w kraju nad Wisłą powstał 25 lat temu we Wrocławiu. Sieć specjalizuje się w sprzedaży pizzy oraz posiada w ofercie jedyne w swoim rodzaju ciasto Pan. Restauracja oferuje również makarony, zupy, rollsy, sałatki i desery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.