Firma meblarska Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

0
1206
4-6 września to termin tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy, które od lat jest największym spotkaniem przedstawicieli biznesu i polityki w Europie Środkowo-Wschodniej. Branżę meblarską z rozmachem reprezentować będzie Polska Grupa Meblowa, oficjalny Partner nadchodzącej edycji Forum.

Na swojej ekspozycji Polska Grupa Meblowa zaprezentuje nowoczesne meble (m.in. biurowe i hotelowe) oraz dekoracyjne panele ścienne, w tym absolutną nowość – trójwymiarowy panel Wave, swoją nieregularną budową przypominający falę. Wyróżnikiem Grupy jest też połączenie wyposażenia wnętrz z wirtualnymi technologiami VR/AR, czego również nie zabraknie na stoisku. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną możliwość, aby zapoznać się ze śmiałą wizją Polskiej Grupy Meblowej, a przy okazji spróbować swoich sił aranżując przestrzenie w wirtualnej rzeczywistości, z wykorzystaniem profesjonalnych okularów VR.

Polska Grupa Meblowa będzie również miała swój wkład w merytoryczną część Forum Ekonomicznego. Podczas paneli dyskusyjnych jej przedstawiciele – Dawid Urban (właściciel, Anioł Biznesu Roku) oraz Wojciech Paczka (członek Zarządu) – rozmawiać będą na temat inwestowania w startupy oraz wyzwań związanych z nowymi technologiami, m.in. w branży meblarskiej.

„Jesteśmy przekonani, że Forum Ekonomiczne to wspaniała okazja, aby podkreślić znaczenie tak ważnego sektora gospodarki, jakim jest meblarstwo. Dla Polskiej Grupy Meblowej, ze swoją nowatorską strategią i oryginalnymi meblami oraz panelami ściennymi, jest to doskonałe miejsce do pokazania obecnym i potencjalnym partnerom biznesowym pełni naszych możliwości” – podsumowuje Piotr Kwiatkowski, Prezes Polskiej Grupy Meblowej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.pgmeb.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.