Znana marka restauracji biurowych w Mennica Legacy Tower

0
1224
Jednym z najemców powstającego w stolicy biurowca Mennica Legacy Tower będzie Meet & Eat – sieć restauracji biurowych. Lokal zajmie powierzchnię około 700 m2. W ofercie znajdzie się szeroki wybór dań kuchni polskiej oraz egzotycznej, a menu będzie aktualizowane każdego dnia.

Restauracja Meet & Eat zostanie ulokowana w nowoczesnej powierzchni usługowej na parterze wieżowca Mennica Legacy Tower – wspólnej inwestycji Golub GetHouse oraz Mennicy Polskiej S.A. Przestrzeń restauracyjną tworzyć będą zewnętrzny ogródek o powierzchni 100 m2, który wychodzi wprost na pasaż miejski utworzony pomiędzy budynkami kompleksu, oraz lokal o powierzchni 455 m2. Umowa najmu została parafowana na 10 lat, a w procesie negocjacji firmie Golub GetHouse doradzały Colliers International oraz Greenberg Traurig LLP.

Meet & Eat jest marką restauracji biurowych „casual dining” i wchodzi w skład Grupy NUTRI MIND. Przez 9 lat funkcjonowania na rynku gastronomicznym firma znaczącą się rozwinęła – obecnie zarządza kilkoma markami i posiada łącznie 25 restauracji w galeriach handlowych, biurowcach oraz czterogwiazdkowych hotelach. Koncept znajduje się już w kilku budynkach biurowych we Wrocławiu i Warszawie, m.in. w Business Garden czy Marynarska Business Park.

Meet & Eat oferuje bardzo różnorodną kuchnię, a przyrządzane dania wpisują się w najnowsze trendy. Codziennie zmieniające się menu zawiera zarówno potrawy kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.