Pobyty nad Bałtykiem bardziej opłacalne jesienią

1
1100
Hotelarze oraz właściciele nadmorskich ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych zauważyli znaczny wzrost rezerwacji w sezonie jesiennym w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Przygotowane przez VacationClub zestawienie ukazuje główną przyczynę tej tendencji.

Co przyciąga turystów nad morze poza sezonem wakacyjnym? Z pewnością atrakcyjne ceny. Jak wynika z szacunków platformy VacationClub, pobyt nad Bałtykiem jest wówczas tańszy o ok. 40% niż w lipcu i sierpniu. Wraz z końcem wakacji ceny wypoczynku na północy Polski istotnie maleją. Niecałe 500 zł to koszt zakwaterowania w trzygwiazdkowym hotelu dla dwóch osób korzystających z jednego pokoju (w cenę wchodzą również śniadania), natomiast nocleg w obiektach wysoko skategoryzowanych waha się do 840 złotych. Jeszcze mniej płaci się jesienią za jednoosobowy apartament (ok 140 zł za dobę hotelową).

Oferty wypoczynku nad Bałtykiem przyciągają turystów nawet w okresie kapryśnej pory roku również z uwagi na mniejsze zaludnienie, wszak większość wypoczywających obecna jest w weekendy.

1 KOMENTARZ

  1. Zdecydowanie tak! Bardziej opłaca się pojechać nad morze jesienią, bo jest i taniej, i mniej ludzi. Z mężem świętowaliśmy w tym roku nad polskim morzem naszą rocznicę. Ustka wydała nam się idealnym miejscem i tak też było. A uzdrowisko Grand Lubicz zaskoczyło nas bardzo pozytywnie pięknymi wnętrzami, świetną obsługą i pyszną kuchnią. Było fantastycznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.