Zmiany personalne w dziale Sales & Marketing hotelu Sound Garden

0
1224
Wewnętrzne awanse sprawiły, że zespół sprzedaży i marketingu Sound Garden Hotel Airport zmienił skład. Roszady są wynikiem prężnego rozwoju oraz dążenia do podwyższenia standardów oferowanych przez hotel usług MICE.

Po zmianach stanowisko szefa Działu Sprzedaży i Marketingu Sound Garden Hotel Airport objął Marcin Fiuk, który rozpoczynał swoją przygodę od stanowiska Event Host, co zaowocowało doświadczeniem w organizacji eventów. Fiuk już od ponad dwóch lat zajmuje się sprzedażą w segmencie MICE, a teraz będzie odpowiadał również za organizację pracy oraz wsparcie reszty członków zespołu SiM.

Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2017 – Katerina Mielnik – pozostaje na swoim stanowisku Individual Sales & E-Commerce Manager, gdzie odpowiada za usprawnienie kanałów sprzedaży oraz stałą opiekę nad gośćmi. Teraz zajmie się dodatkowo także obszarem PR-u i Marketingu.

Za segment korporacyjny w Sound Garden Hotel odpowiadać będzie od teraz Karina Karpińska. Po niedawnym awansie (ze stanowiska Lady Host na stanowisko Sales Assistant), będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych oraz relacje z obecnymi.

Zastępujący Beatę Gryboś Marcin Sokół został mianowany Asystentem Sprzedaży usług MICE. Karierę w branży hotelarskiej rozpoczynał od stanowiska Host w Dziale Recepcji.


Sound Garden Hotel Airport to pierwszy hotel SMART w Warszawie. Zlokalizowany jest niedaleko Lotniska Chopina w Warszawie, przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Swoim Gościom oferuje 206 pokoi, 9 sal konferencyjnych, Sound Bar oraz restaurację Good Company. Ten inteligentny hotel daje również możliwość szybkiego self check-in’u oraz przetestowania najszybszego łącza internetowe w mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.