Spółka Majątek Malechowo rozszerza ofertę senior housing

0
1227
W Mysłowicach, nieopodal Katowic, rozpoczął się finalny etap oddawania do użytku Domu Seniora „Zielony Zakątek”. Spółka Majątek Malechowo posiada już w swoim portfolio jeden obiekt w segmencie senior housing utrzymany w standardzie premium – Rezydencję Seniora „Erania”.

Mysłowicki ośrodek uzyskał stosowne zezwolenie, które umożliwi prowadzenie działalności we wszystkich pokojach. W działającej dotychczas części obiektu uzyskano blisko 60% obłożenia, w wyniku czego właściciel przewiduje, że ośrodek wypełni się całkowicie już w 2019 r. Ma się w nim znajdować miejsce dla 120 pensjonariuszy.

„Bardzo nas cieszy tak dynamiczny wzrost liczby pensjonariuszy, przekraczający nasze oczekiwania. Udało nam się stworzyć i efektywnie wprowadzić na rynek ofertę klasy premium, która wymaga więcej cierpliwości i wysiłku niż propozycje skierowane do bardziej masowego klienta. W „Zielonym Zakątku” pensjonariusze mogą skorzystać z całodziennej opieki, terapii, rehabilitacji i szerokiej oferty zajęć w ramach czasu wolnego. Nad mieszkańcami czuwa wykwalifikowany zespół lekarski. Na podstawie naszych doświadczeń i kontaktu z pensjonariuszami i ich rodzinami zbudowaliśmy ofertę w taki sposób, aby brała pod uwagę wszystkie ważne aspekty życia, a więc również komfort wyposażenia pomieszczeń, wyżywienia, bezpieczeństwa, relacji międzyludzkich, praktyk religijnych i kontaktu z pracownikami. Dobra opinia o ośrodku i rekomendacje zadowolonych rodzin są głównym czynnikiem wpływającym na wzrost zainteresowania naszym ośrodkiem” – mówi Marcin Wyszomierski, CEO realizującej projekt Grupy Proaltum.

Dedykowany niemieckojęzycznym pensjonariuszom Dom Seniora „Zielony Zakątek” mieści się w Mysłowicach, niecałe 20 km od Katowic. W swojej ofercie posiada zarówno pokoje jedno, jak i dwuosobowe. Mieszkańcom zapewnione zostaną wszelkie udogodnienia, np. pokoje zabiegowe i rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz gabinety lekarskie i kompleksowe usługi pielęgnacyjne. Dodatkowy komfort zapewni także duża ilość zieleni oraz bliskość lasu.

Spółka Majątek Malechowo cały czas rozwija także Rezydencję Seniora „Erania” zlokalizowaną w Malechowie (nieopodal Kołobrzegu). Oba ośrodki zarządzane są przez Grupę Proaltum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.