Spółka Majątek Malechowo rozszerza ofertę senior housing

0
612
W Mysłowicach, nieopodal Katowic, rozpoczął się finalny etap oddawania do użytku Domu Seniora „Zielony Zakątek”. Spółka Majątek Malechowo posiada już w swoim portfolio jeden obiekt w segmencie senior housing utrzymany w standardzie premium – Rezydencję Seniora „Erania”.

Mysłowicki ośrodek uzyskał stosowne zezwolenie, które umożliwi prowadzenie działalności we wszystkich pokojach. W działającej dotychczas części obiektu uzyskano blisko 60% obłożenia, w wyniku czego właściciel przewiduje, że ośrodek wypełni się całkowicie już w 2019 r. Ma się w nim znajdować miejsce dla 120 pensjonariuszy.

„Bardzo nas cieszy tak dynamiczny wzrost liczby pensjonariuszy, przekraczający nasze oczekiwania. Udało nam się stworzyć i efektywnie wprowadzić na rynek ofertę klasy premium, która wymaga więcej cierpliwości i wysiłku niż propozycje skierowane do bardziej masowego klienta. W „Zielonym Zakątku” pensjonariusze mogą skorzystać z całodziennej opieki, terapii, rehabilitacji i szerokiej oferty zajęć w ramach czasu wolnego. Nad mieszkańcami czuwa wykwalifikowany zespół lekarski. Na podstawie naszych doświadczeń i kontaktu z pensjonariuszami i ich rodzinami zbudowaliśmy ofertę w taki sposób, aby brała pod uwagę wszystkie ważne aspekty życia, a więc również komfort wyposażenia pomieszczeń, wyżywienia, bezpieczeństwa, relacji międzyludzkich, praktyk religijnych i kontaktu z pracownikami. Dobra opinia o ośrodku i rekomendacje zadowolonych rodzin są głównym czynnikiem wpływającym na wzrost zainteresowania naszym ośrodkiem” – mówi Marcin Wyszomierski, CEO realizującej projekt Grupy Proaltum.

Dedykowany niemieckojęzycznym pensjonariuszom Dom Seniora „Zielony Zakątek” mieści się w Mysłowicach, niecałe 20 km od Katowic. W swojej ofercie posiada zarówno pokoje jedno, jak i dwuosobowe. Mieszkańcom zapewnione zostaną wszelkie udogodnienia, np. pokoje zabiegowe i rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz gabinety lekarskie i kompleksowe usługi pielęgnacyjne. Dodatkowy komfort zapewni także duża ilość zieleni oraz bliskość lasu.

Spółka Majątek Malechowo cały czas rozwija także Rezydencję Seniora „Erania” zlokalizowaną w Malechowie (nieopodal Kołobrzegu). Oba ośrodki zarządzane są przez Grupę Proaltum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj