Radom z nową restauracją i klubem tanecznym

0
722

W Radomiu, w miejscu, w którym jeszcze do niedawna znajdowała się działająca przez 5 lat restauracja ,,Łyżka i widelec’’, właśnie powstaje nowy lokal. ,,Bleik Club and Restaurant” będzie oryginalnym połączeniem restauracji i klubu tanecznego.

Według aktualnych zapowiedzi, nowy radomski lokal przywita pierwszych klientów już 17 grudnia. ,,Bleik Club and Restaurant”, ma być miejscem, gdzie będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale także poimprezować. Część restauracyjna będzie znajdowała się w miejscu poprzedniego lokalu ,,Łyżka i widelec”. Klub natomiast powstaje tam, gdzie wcześniej funkcjonował bank.

Restauracja ma działać 7 dni w tygodniu. Nikt jednak nie zdradza jeszcze, w jakim stylu będzie urządzona oraz jakie dania znajdą się w karcie. O szczegółach mamy być informowani już niedługo, a właściciel przyznaje, że szykuje dla gości niespodziankę. Wszyscy fani imprez mogą czuć się zaproszeni do lokalu w każdy piątek i sobotę w godzinach wieczornych, ponieważ właśnie wtedy otwarty będzie klub.

Reklama

– To będzie najlepszy klub i najlepsza restauracja w Radomiu – zapewnia właściciel lokalu.

Lokal, w którym znajdowała się wcześniejsza restauracja został sprzedany za 8 milionów złotych. Właściciel niezwłocznie wziął się za generalny remont miejsca. Już od jakiegoś czasu trwają przygotowania zarówno wnętrza, jak i zewnętrznej strony. Widać już pierwsze efekty – witrynę i powstającą elewację – ale na ten finalny będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.