W Krakowie otworzy się hotel grupy Leonardo?

0
1351

Hotel Legend z Krakowa należący do Jordan Group zmienił właściciela. W jego miejscu ma wkrótce zacząć swoją działalność Leonardo Boutique Kraków, brand należący do Leonardo Hotels.

Na razie to nieoficjalne informacje, których nikt z Leonardo Hotels nie chce potwierdzić, choć jednocześnie przyznano, że doszło do transakcji zakupu obiektu. Jedne źródła informują, że hotel będzie działał pod szyldem NYX, inne że pod nazwą Leonardo Boutique Kraków. Z naszych informacji wynika, że prowadzona jest rekrutacja personelu, a obiekt jest już podobno nawet obrandowany i wygląda na gotowy do oddania gościom do użytkowania.

Kolejne nieoficjalne informacje jakie uzyskaliśmy dotyczą terminu otwarcia, mówi się, że ma to nastąpić już 1 lutego, a więc dosłownie za dwa tygodnie. Czekamy na oficjalne stanowisko biura prasowego Leonardo Hotels.

Na stronie internetowej Hotelu Legend widnieje informacja na temat zakończenia działalności.

Leonardo Hotels posiada w swoim portfolio blisko 380 obiektów, obecny jest w 19 krajach, a do zaoferowania ma ponad 30 000 pokoi. W swoim portfolio ma 6 brandów w kategorii 3 i 4 gwiazdek lub ich odpowiedników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.