Najem długoterminowy w jednym z hoteli Grupy Arche

0
559
Osobom, które nie chcą wiązać się długą umową najmu, lub po prostu będą w Warszawie nie dłużej niż miesiąc, Grupa Arche wychodzi na przeciw. Hotel Poloneza należący do grupy, a mieszczący się na warszawskim Ursynowie ma w swojej ofercie możliwość najmu długoterminowego.

Zamieszkać w hotelu można na specjalnych warunkach, podpisując umowę o świadczenie usługi zakwaterowania na minimum trzydzieści dni. Do dyspozycji mieszkańców są apartamenty jedno i dwupokojowe z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym. Oferta obejmuje również sprzątanie i wymianę pościeli oraz ręczników raz w tygodniu. Jest również opcja ze śniadaniami. Komfortowe powierzchnie są porównywalne do mieszkaniowych, a ich wielkość to między 16 a 35 m2.

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla firm, które poszukują stałego miejsca pobytu dla swoich pracowników, czasowo przebywających w stolicy. Dużym udogodnieniem jest to, że najemca otrzymuje jedną fakturę na pobyt oraz wszystkie usługi świadczone w trakcie jego trwania. Kolejnym atutem takiego rozwiązania, jest brak kaucji gwarancyjnej, ponieważ apartamenty wynajmowane są w systemie hotelowym.

Reklama

Hotel Poloneza został oddany do użytku w połowie listopada 2018 roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.