Najem długoterminowy w jednym z hoteli Grupy Arche

0
1255
Osobom, które nie chcą wiązać się długą umową najmu, lub po prostu będą w Warszawie nie dłużej niż miesiąc, Grupa Arche wychodzi na przeciw. Hotel Poloneza należący do grupy, a mieszczący się na warszawskim Ursynowie ma w swojej ofercie możliwość najmu długoterminowego.

Zamieszkać w hotelu można na specjalnych warunkach, podpisując umowę o świadczenie usługi zakwaterowania na minimum trzydzieści dni. Do dyspozycji mieszkańców są apartamenty jedno i dwupokojowe z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym. Oferta obejmuje również sprzątanie i wymianę pościeli oraz ręczników raz w tygodniu. Jest również opcja ze śniadaniami. Komfortowe powierzchnie są porównywalne do mieszkaniowych, a ich wielkość to między 16 a 35 m2.

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla firm, które poszukują stałego miejsca pobytu dla swoich pracowników, czasowo przebywających w stolicy. Dużym udogodnieniem jest to, że najemca otrzymuje jedną fakturę na pobyt oraz wszystkie usługi świadczone w trakcie jego trwania. Kolejnym atutem takiego rozwiązania, jest brak kaucji gwarancyjnej, ponieważ apartamenty wynajmowane są w systemie hotelowym.

Hotel Poloneza został oddany do użytku w połowie listopada 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.