Rezydencja Gubałówka – nowe miejsce na turystycznej mapie Zakopanego

0
859
Oddana do użytku na początku stycznia 2018 Rezydencja Gubałówka położona jest na samym szczycie Gubałówki, z którego można podziwiać Panoramę Tatr. Bajeczny widok na góry, niezliczone możliwości wyboru pieszych wędrówek i rowerowych tras, krystaliczne powietrze – to właśnie w tym miejscu można cieszyć się urodą polskiej przyrody. Wspaniałe krajobrazy zyskały również swoje odzwierciedlenie w środku obiektu, gdzie na gości czekają przytulne wnętrza bliskie otaczającej naturze, zapraszające do wyciszenia i relaksu.

Zlokalizowany w powiecie tatrzańskim obiekt oferuje 64 pokoje i apartamenty, które utrzymane są w góralskiej surowości połączonej z nowoczesną elegancją. Każdy z nich wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę oraz balkon. Wystrój i wyposażenie stanowi idealne miejsce relaksu oraz wpisuje się w klimat tatrzańskiego krajobrazu.

Rezydencja Gubałówka jest bardzo ciekawym architektonicznie obiektem, ponieważ cztery osobne budynki połączone są ze sobą podziemnymi korytarzami i właśnie tam znajduję się Restauracja, sale konferencyjne, sala kominkowa, jak również strefa Wellness.

Górale wiedzą również, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. Restauracja Kiyrnicka by Saguła będzie wizytówką autorskiej kuchni Sławomira Saguły, dlatego nie zabraknie tu tradycyjnych, lokalnych smaków w nowej, często zaskakującej odsłonie.

Saguła zdobywał doświadczenie w najlepszych hotelach na Podhalu, m.in. Bukovina czy Crocus, a następnie jako Szef kuchni pracował w Hotelu Zbójnicówka, restauracji Javorina i Hotelu Grand Nosalowy Dwór. Obecnie tworzy nowy projekt gastronomiczny w Rezydencji Gubałówka, która znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji i będzie miejscem wyjątkowym. Swoją kuchnię stara się opierać na naturalnych produktach regionalnych, lecz nie zamyka się na inne kuchnie świata. Wykorzystuje przy tym najnowsze techniki i trendy gastronomiczne.

Więcej na temat tego malowniczo położonego obiektu znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej Rezydencji Gubałówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj