Rezydencja Gubałówka – nowe miejsce na turystycznej mapie Zakopanego

0
1713
Oddana do użytku na początku stycznia 2018 Rezydencja Gubałówka położona jest na samym szczycie Gubałówki, z którego można podziwiać Panoramę Tatr. Bajeczny widok na góry, niezliczone możliwości wyboru pieszych wędrówek i rowerowych tras, krystaliczne powietrze – to właśnie w tym miejscu można cieszyć się urodą polskiej przyrody. Wspaniałe krajobrazy zyskały również swoje odzwierciedlenie w środku obiektu, gdzie na gości czekają przytulne wnętrza bliskie otaczającej naturze, zapraszające do wyciszenia i relaksu.

Zlokalizowany w powiecie tatrzańskim obiekt oferuje 64 pokoje i apartamenty, które utrzymane są w góralskiej surowości połączonej z nowoczesną elegancją. Każdy z nich wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę oraz balkon. Wystrój i wyposażenie stanowi idealne miejsce relaksu oraz wpisuje się w klimat tatrzańskiego krajobrazu.

Rezydencja Gubałówka jest bardzo ciekawym architektonicznie obiektem, ponieważ cztery osobne budynki połączone są ze sobą podziemnymi korytarzami i właśnie tam znajduję się Restauracja, sale konferencyjne, sala kominkowa, jak również strefa Wellness.

Górale wiedzą również, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. Restauracja Kiyrnicka by Saguła będzie wizytówką autorskiej kuchni Sławomira Saguły, dlatego nie zabraknie tu tradycyjnych, lokalnych smaków w nowej, często zaskakującej odsłonie.

Saguła zdobywał doświadczenie w najlepszych hotelach na Podhalu, m.in. Bukovina czy Crocus, a następnie jako Szef kuchni pracował w Hotelu Zbójnicówka, restauracji Javorina i Hotelu Grand Nosalowy Dwór. Obecnie tworzy nowy projekt gastronomiczny w Rezydencji Gubałówka, która znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji i będzie miejscem wyjątkowym. Swoją kuchnię stara się opierać na naturalnych produktach regionalnych, lecz nie zamyka się na inne kuchnie świata. Wykorzystuje przy tym najnowsze techniki i trendy gastronomiczne.

Więcej na temat tego malowniczo położonego obiektu znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej Rezydencji Gubałówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.