Pionierskie szkolenie dla branży Beauty & SPA już tej jesieni!

0
1274
W dniach 27-28 października w Krakowie odbędzie się unikalne szkolenie, które zmieni sposób myślenia na temat zarządzania, sprzedaży oraz budowania marki na rynku SPA. To pierwsze certyfikowane szkolenie managerskie, po którym uczestnicy zostaną objęci opieką trenerską. Patronat nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem objęła również platforma Horeca Business Club.

Zyskowna Marka, we współpracy merytorycznej z firmą Sothys Polska oraz przy medialnym wsparciu Horeca Business Club, zaprasza chcących poszerzać swoje kompetencje właścicieli i managerów profesjonalnych salonów beauty i SPA na wyjątkowe szkolenie, które w ostatni weekend października zagości w stolicy Małopolski. Dwa dni i kilkanaście godzin szkolenia wystarczy, aby zmienić spojrzenie na to, jak można efektywnie prowadzić obiekt lub dział SPA, jak zwiększać zyski i aktywnie wpływać na klientów.

W warsztatach weźmie udział maksymalnie 20 osób. To efekt dotychczasowych doświadczeń organizatorów, którzy uważają, że jedynie kameralna grupa daje możliwość prowadzenia ciekawych dyskusji i wymiany zdań przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do każdego z Kursantów. Ponadto po zakończeniu szkolenia uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej miesięcznej opieki trenerów, by pod ich okiem wdrożyć w życie treści szkoleniowe.

Zagadnienia zostały podzielone na bloki tematyczne. Pierwszego dnia poruszone zostaną kwestie związane z zarządzaniem: marketingowym, kadrą oraz przychodem salonu kosmetycznego i SPA, natomiast drugiego – wątki związane z obsługą sprzedażową klientów SPA i Salonu Beauty, a także wszelkimi procedurami i regulaminami. Dopełnieniem weekendowych warsztatów będą case study z cyklu „Z praktyki SPA, inspiracje od najlepszych”.

Przedsprzedaż kart wstępu na to pionierskie wydarzenie już trwa. Do końca września cena netto za osobę wynosi 800 zł, zaś od października wzrośnie do 900 zł. Dla zorganizowanych grup przewidziane są zniżki.

Osoby zarządzające biznesem w branży Beauty oraz Spa & Wellness zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu. Więcej informacji, w tym dokładną agendę, znajdą Państwo na oficjalnej stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.