Kobiece edycje Hotel i Gastro Meeting pod patronatem Horeca Business Club!

0
1111
Jesienią 2018 w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton odbędą się wyjątkowe, pionierskie w skali kraju edycje konferencji biznesowych Hotel Meeting (22 października) i Gastro Meeting (19 listopada). Tym razem wyłącznie przedstawicielki płci pięknej będą dzielić się swoją branżową wiedzą i doświadczeniem, a w loży ekspertek oraz wśród prelegentek nie zabraknie znanych nazwisk!

Jak wynika z corocznego raportu „Women in Business”, odsetek kobiet zajmujących najwyższe stanowiska w Polsce przekroczył 40%, a jeszcze w ostatnich trzech latach oscylował w granicach 34-37%. Tendencja ta widoczna jest również w branży hotelarskiej i gastronomicznej, choć nadal wśród prezesów, dyrektorów i managerów dominują mężczyźni. Niemniej jednak panie zaczynają znacznie częściej obejmować eksponowane posady, do czego w istotnym stopniu przyczyniają się takie inicjatywy, jak Women At AccorHotels Generation (WAAG), mające na celu wspieranie rozwoju zawodowego kobiet.

Organizator konferencji biznesowych Hotel Meeting i Gastro Meeting postanowił zatem wyeksponować głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze HoReCa, dedykując im obie edycje jesiennych eventów. Na scenie zasiądą doświadczone, mogące pochwalić się licznymi sukcesami właścicielki, dyrektorki i menadżerki. Październikową konferencję poprowadzi Elżbieta Nitsze – General Manager czterogwiazdkowego hotelu Airport Okęcie i trenerka w Akademii Hotelarza, która w branży pracuje już od ponad 20 lat. Ponadto jest autorką wielu artykułów na łamach prasy tematycznej.

Moderatorką listopadowego wydarzenia skierowanego dla sektora gastronomicznego będzie z kolei Katarzyna Selenta (na zdj. w środku) – właścicielka renomowanej firmy rekrutacyjnej Chef Hunters, która problemy tej branży zna jak mało kto.

W loży ekspertów pojawi się także triumfatorka 7. edycji Top Chef Polska, która prowadzi własną działalność gospodarczą pod marką CookShe by Sylvia Stachyra.

Gośćmi specjalnymi obu jesiennych konferencji będą znane i szanowane w środowisku kobiety biznesu, a ich nazwiska poznamy już niebawem.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tych branżowych wydarzeniach wszystkich właścicieli, managerów, dyrektorów i kierowników działających w hotelarstwie oraz gastronomii, bez względu na płeć. Zgłoszenia można kierować na adres mailowy [email protected]. Więcej szczegółów znajdą Państwo na oficjalnych stronach internetowych konferencji Hotel Meeting i Gastro Meeting.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.