Stołeczny Raffles z wyjątkową ofertą na stulecie odzyskania niepodległości

0
992
Raffles Europejski Warsaw także celebruje 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji ekskluzywny hotel, którego historia sięga XIX wieku, przygotował ofertę specjalną, która przewiduje m.in. 20% zniżki na zabiegi w Raffles Spa, śniadanie dla dwóch osób w restauracji Europejski Grill oraz unikatowe ciastko okolicznościowe wykonane przez mistrzów cukiernictwa z Lourse Warszawa.

Czas obowiązywania oferty jest jednak ograniczony. Rezerwacje na pobyt od 15 października do 30 listopada 2018 rozpoczęły się wraz z bieżącym miesiącem i potrwają do dnia Narodowego Święta Niepodległości. Dedykowana oferta za nocleg ze śniadaniem zaczyna się od 975 zł.

Szef Cukierni Lourse Warszawa, Dawid Makurat, z okazji setnej rocznicy przygotował również niepodległościowego eklerka w biało-czerwonej kolorystyce, nawiązującego do polskiej flagi, z crémeux żurawinowym, żurawinową konfiturę oraz kremem chantilly z madagaskarską wanilią. Wyjątkowy specjał można nabyć w hotelowej cukierni wyłącznie w listopadzie. Nie zapomniano również o wielbicielach czekolady, dla których przygotowano biało-czerwone praliny z żurawiną i mleczną czekoladą.

Europejski to jeden z najstarszych hoteli w Polsce – teraz uznawany także za najbardziej luksusowy w kraju. Swoją działalność rozpoczął w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli na Starym Kontynencie. W tym roku wznowił funkcjonowanie pod szyldem Raffles. W budynku, który mieści się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, estetyka i wyjątkowa sztuka łączy się z tym, co codzienne i użytkowe.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts (po Paryżu i Stambule). W ofercie stołecznego obiektu znajduje się 106 pokoi i apartamentów z oryginalnymi elementami wystroju oraz kolekcjami prac współczesnych polskich artystów. Goście mogą także skorzystać z restauracji Europejski Grill, cukierni Lourse Warszawa, legendarnego Long Baru, palarni Humidor, Pavilionu na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.